Po tym, jak pierwszy model Zephyrus na nowo zdefiniował pojęcie ultrasmukłego laptopa gamingowego, zespół ROG stworzył laptopa umożliwiającego hardcorową rozgrywkę w obudowie o jeszcze węższym profilu i superwąskiej ramce. ROG Zephyrus S wykorzystuje nowatorskie rozwiązania inżynieryjne do chłodzenia karty graficznej GeForce RTX 2080 z technologią Max-Q oraz procesora Intel® Core i7 ósmej generacji, dzięki czemu możesz zanurzyć się w bezkompromisowym ekranie IPS o częstotliwości 144 Hz / 3 ms.

DESIGN

Nowy standard w ultramobilnej rozgrywce

Inteligentna konstrukcja i doskonałe wykonanie są nieodzowne, aby móc umieścić najbardziej zaawansowane chipy w najsmuklejszym jak dotąd laptopie gamingowym. Mierząc jedynie 15,35~16,15 mm w profilu, ROG Zephyrus S oferuje kartę graficzną GeForce RTX 2080 z technologią Max-Q oraz najnowszy procesor Intel® Core i7. Jest to więc wyjątkowo mobilny i wydajny laptop, który świetnie sprawdzi się dla osób dużo podróżujących. Jednym płynnym ruchem ukrytych zawiasów nożycowych można go przekształcić ze smukłego asystenta w mocny sprzęt gamingowy.

Perfekcyjne wykończenie

Metalowa obudowa to prawdziwa symfonia czystych linii i dopracowanego wzornictwa. Linie przypominające pociągnięcia pędzlem stylistycznie rozcinają pokrywę, nieco ukośne krawędzie powstały w obróbce diamentowej, a ikoniczne logo ROG błyszczy w pięknej czerwieni. Dwustopniowe anodowanie pozwoliło na uzyskanie kontrastu pomiędzy powierzchniami o dyskretnym wyglądzie a lśniącymi akcentami, podkreślając wyjątkowy styl Zephyrusa, który jest tak doskonały, jak zastosowane w tym laptopie komponenty sprzętowe.

Superwąska ramka

Smukła ramka otaczająca ekran nie tylko staje się praktycznie niewidoczna, ale również umożliwia zmniejszenie rozmiarów całej obudowy. Zephyrus S jest o 19 mm węższy niż poprzedni model, pomimo posiadania ekranu o takiej samej przekątnej 15,6 cali. Mniejsza obudowa jest bardziej komfortowa podczas przenoszenia laptopa i korzystania z niego na ograniczonej przestrzeni.

EKRAN

Wybierz swoją drogę do spektakularnych efektów wizualnych

Superwąskie ramki sprawiają, że jeszcze bardziej wciągasz się w akcję treści wyświetlanych na ekranie z matrycą klasy IPS, o częstotliwości odświeżania 144 Hz. Pod smukłymi ramkami znajduje się jeden z dwóch paneli klasy IPS do wyboru. ROG jest pierwszą firmą oferującą laptopy gamingowe, co pozwala na rozgrywkę w tytuły AAA przy bardziej bogatych kolorach, jaśniejszych odcieniach bieli oraz głębszych odcieniach czerni dzięki technologii miejscowego przyciemniania. Alternatywny panel z trybem SDR zapewnia twórcom treści dokładne odwzorowanie kolorów zatwierdzone przez Pantone z fabrycznie wykonywaną kalibracją oraz technologią ProArt™ TruColor. Oba warianty dysponują superpłynną częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz z szybkim czasem reakcji 3 ms, który likwiduje efekty rozmycia.

* Actual specifications may vary depending on the configuration.

 

pokrycie Pantone

144hz

Częstotliwość odświeżania

3ms

Czas reakcji

WYDAJNOŚĆ

Ogromna wydajność konkurująca z desktopami

Nie daj się zwieść jego niewielkim rozmiarom: ROG Zephyrus S oferuje wystarczającą moc do gier typu AAA, wspaniałych wrażeń w VR i poważnej pracy twórczej. Sześciordzeniowy procesor Intel® Core i7 ósmej generacji wraz z kartą graficzną GeForce RTX™ 2080 z technologią Max-Q zapewniają desktopową wydajność, podczas gdy dysk SSD NVMe o pojemności do 1 TB oferuje szybką przestrzeń dyskową na Twoją stale rosnącą bibliotekę gier i pliki zawodowego portfolio.

GeForce

RTX 2080/GPU

Max-Q GPU

Windows 10 Pro

OS

6cores

core i7 cpu

1TB/SSD

NVMe

2666MHz

DDR4 memory

Wydajny procesor sześciodzeniowy

Zephyrus S jest wyposażony w najnowszy procesor Intel® Core i7-8750H. Jego 6 rdzeni i 12 wątków uzyskanych dzięki technologii Hyper-Threading stanowi o 50% więcej rdzeni niż w laptopach poprzedniej generacji, co pozwala na bezproblemową rozgrywkę przy jednoczesnym nagrywaniu i strumieniowaniu na żywo. Technologie Intel Speed Shift i Turbo Boost zapewniają równowagę pomiędzy mocą a efektywnością pracy, zwiększając wydajność procesora do prędkości sięgających odpowiednio: 4 GHz przy zadaniach wykorzystujących cztery rdzenie, a także 3,9 GHz przy pełnym obciążeniu wszystkich sześciu rdzeni.

FENOMENALNA GRAFIKA

Uzyskanie dobrego nasycenia kolorów na ekranie o wysokiej częstotliwości odświeżania wymaga zastosowania bardzo wydajnej karty graficznej. Zephyrus S w maksymalnej konfiguracji dysponuje wiodącą w branży kartą NVIDIA® GeForce® RTX 2080 z technologią Max-Q, co pozwala mu na uzyskanie nawet trzycyfrowych wartości FPS w najpopularniejszych grach, a także zanurzenie się w rzeczywistości wirtualnej. Zastosowanych w tej karcie graficznej 2048 rdzeni NVIDIA® CUDA przyspiesza również procesy tworzenia treści i renderowania, a także algorytmy głębokiego uczenia.

Superszybkie dyski z technologią HyperDrive

Gry, aplikacje i duże pliki są ładowane z prędkością warpową z dysku SSD NVM Express® (NVMe®). Technologia dysków ROG HyperDrive wykorzystuje nawet cztery* linie PCI Express® (PCIe®) do osiągnięcia niesamowitej przepustowości. Maksymalnie 1 TB przestrzeni dyskowej zapewnia Ci mnóstwo miejsca do instalowania wszystkich pożądanych gier, przy czym pozostanie jeszcze dużo wolnej przestrzeni na inne ważne dane.

*Konfiguracja i wydajność PCIe zależą od modelu i pojemności dysku. Więcej szczegółów znajdziesz w specyfikacjach.

Dwukanałowa pamięć DDR4

Zephyrus S wykorzystuje pamięć DDR4 zoptymalizowaną do wysokich prędkości i niskiego poboru mocy. Konfiguracja dwukanałowa oferuje taktowanie na poziomie 2666 MHz, co daje 11% wzrost wydajności w porównaniu do pamięci RAM o taktowaniu 2400 MHz. Zainstalować można łącznie nawet 24 GB pamięci, a więc wystarczającą ilość RAM do wielozadaniowości w trakcie rozgrywki.

CHŁODZENIE

Chłodny i opanowany

Rewolucyjne rozwiązanie Active Aerodynamic System (AAS) sprawia, że Zephyrus S jest w stanie utrzymać wysoką częstotliwość taktowania GPU nawet podczas rozgrywki w tytuły o wysokich wymaganiach. Podniesienie pokrywy powoduje odsłonienie 5-milimetrowego otworu wlotowego, który zwiększa przepływ powietrza nawet o 22% w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Tunele przeciwpyłowe pomagają utrzymać w czystości cztery zainstalowane radiatory, co z kolei pozwala na zachowanie wydajności i stabilności systemowej w miarę upływu czasu.

ANTI-DUST

automatycznie oczyszczające się wentylatory

12Vwentylatory

83 łopatki

250żeber

cztery radiatory

5pipes

CPU GPU VRM

Chłodzenie szerokiej powierzchni

Pięć rurek cieplnych pod powierzchnią obudowy odprowadza ciepło nie tylko z CPU i GPU, ale również z obwodów zasilania tych komponentów. Takie rozwiązanie konstrukcyjne pozwala utrzymać temperaturę układu zasilania poniżej 80°C, co pomaga zapewnić niezawodność systemu. Układy CPU i GPU są podłączone zarówno do współdzielonych, jak i dedykowanych radiatorów – dla zapewnienia skutecznego chłodzenia pod każdym obciążeniem.

Więcej ultrawąskich żeber radiatora

Energia cieplna jest wydalana za pośrednictwem czterech radiatorów umieszczonych po bokach. Każdy z nich jest pokryty ultrawąskimi żebrami miedzianymi, które w profilu mierzą zaledwie 0,1 mm. Umożliwia to zastosowanie większej gęstości żeber i zmniejszenie oporu powietrza – w porównaniu do typowych żeber, które są dwa razy grubsze. Zastosowanych 250 żeber radiatorów oferuje łącznie 110 000 mm2 powierzchni, natomiast żebra znajdujące się po bokach są ułożone pod lekkim kątem w kierunku tyłu obudowy, co pozwala na odprowadzanie ciepłego powietrza z dala od Twojej ręki sterującej myszką.

Automatycznie oczyszczający się system chłodzenia

Utrzymywanie radiatorów w stanie wolnym od zanieczyszczeń jest najważniejszym warunkiem zachowania optymalnej wydajności wydalania ciepła, dlatego nasi inżynierowie zaprojektowali specjalny tunel przeciwpyłowy, który wyłapuje cząsteczki kurzu i przekierowuje je na zewnątrz obudowy. Taki system zapobiega zbieraniu się kurzu na żebrach radiatorów. Automatycznie oczyszczający się system pomaga zagwarantować stałą wydajność układu chłodzenia, co z kolei zapewnia stabilność i niezawodność systemu przez dłuższy czas.

Większa liczba łopatek zwiększa przepływ powietrza

Technologia AeroAcceleratora maksymalizuje cyrkulację powietrza wewnątrz smukłej obudowy. W inteligentnie zaprojektowanych aluminiowych osłonach otworu wlotowego zastosowano zakrzywione krawędzie i podniesione prowadnice, które pomagają wentylatorom w dostarczaniu większej ilości chłodnego powietrza. Po dotarciu powietrza do wnętrza obudowy jest ono kierowane w stronę radiatorów za pomocą łopatek wykonanych z ciekłokrystalicznego polimeru, które są o 33% węższe niż konwencjonalne konstrukcje tego typu. W laptopie Zephyrus S udało się osiągnąć największą jak do tej pory gęstość łopatek: 83 w każdym wentylatorze, co poprawia przepływ powietrza o nawet 17%.

Wysokowydajne wentylatory 12 V

Dwa wentylatory pracują przy napięciu 12 V, dzięki czemu mogą obracać się szybciej, a także zapewniają lepszy przepływ powietrza w porównaniu do typowych wentylatorów 5 V. Pobierają one powietrze z rozszerzającego się wlotu AAS umieszczonego poniżej oraz z otworów perforacyjnych umieszczonych w obudowie powyżej. Wydalanie powietrza odbywa się poprzez cztery otwory wylotowe w rogach obudowy, z których każdy dysponuje subtelną rampą oddzielającą strumień ciepłego powietrza od warstwy chłodnego powietrza wchodzącego do wnętrza systemu AAS.

HyperFan przyspiesza w razie potrzeby

Za pomocą aplikacji Overboost, dostępnej za naciśnięciem FN + F5 lub za pośrednictwem klawisza skrótu Armoury Crate, możesz wybrać pięć różnych ustawień systemowych. Masz do dyspozycji standardowy tryb Windows z ustawieniami fabrycznymi oraz tryb Manual dla tych użytkowników, którzy chcą indywidualnie dostosować prędkość wentylatorów GPU i CPU. Trzy pozostałe tryby pomogą Ci uzyskać równowagę pomiędzy wydajnością systemu a poziomem hałasu: Tryb Turbo umożliwia ustawienie maksymalnej możliwej prędkości wentylatora w celu pełnego wykorzystania mocy laptopa Zephyrus S podczas intensywnej rozgrywki. Tryb Silent natomiast redukuje prędkość wentylatora i zużycie energii do wykonywania mniej wymagających zadań. Tryb Balanced zapewnia stabilną pracę wentylatora przy umiarkowanym poziomie hałasu.

JAKOŚĆ

Certyfikowana wytrzymałość

Certyfikowana wytrzymałość ROG Zephyrus S przechodzi surowe wewnętrzne testy jakości, w tym np. musi przetrwać kilka upadków z wysokości 76 cm, oferuje więc wytrzymałość wystarczającą, aby poradzić sobie z zagrożeniami dnia codziennego. Spełnia on również ogromnie wymagające kryteria standardu MIL-STD-810G w zakresie funkcjonowania podczas wibracji, wstrząsów, pracy na dużej wysokości oraz przy ekstremalnych warunkach pogodowych, w których mniej wytrzymałe laptopy od razu błagałyby o litość.

Uderzenia i obicia

Podczas podróży zderzenia i obicia należą do codzienności, ale ROG Zephyrus S z łatwością sobie z nimi radzi. Zaliczył on test MIL-STD-810G w zakresie wytrzymałości na wstrząsy, podczas którego musiał poradzić sobie z upadkami na biurko z niewielkiej wysokości i przy skierowaniu różnymi stronami.

Od parnej gorączki do temperatury poniżej zera

Testujemy laptopy ROG w ekstremalnych warunkach, dlatego masz pewność, że poradzą sobie praktycznie wszędzie. Zephyrus S spełnia kryteria standardu MIL-STD-810G w zakresie pracy w parnej gorączce oraz lodowatym mrozie i został poddany testom, w których był niemalże „pieczony” w bardzo wysokiej temperaturze – przez trzy dni w stanie uruchomionym i przez tydzień w stanie wyłączonym. 

Życie na wysokościach

Jego ultrakompaktowe wymiary czynią z laptopa ROG Zephyrus S idealny komputer gamingowych globtroterów. Ponieważ spełnia on kryteria standardu MIL-STD-810G w kwestii pracy w kabinie samolotu na wysokości 15 000 stóp, możesz spędzać swoje loty na rozgrywce lub też nadrobić zadania z pracy. Laptopy te zaliczają również test transportu w stanie wyłączonym, w którym sprawdzona została wytrzymałość na dużo wyższej wysokości 40 000 stóp – czyli prawie 12,2 km.

AURA SYNC

Aura Sync – więcej niż tylko klawiatura gamingowa

Klawiatura zapewnia precyzyjną rejestrację poleceń w gorączce bitwy, a ponadto została skonstruowana do pracy przez długi czas. Możesz spersonalizować kolory i efekty podświetlenia, aby dopasować je do swojego stylu, a dodatkowa, konfigurowalna strefa RGB oświetla wlot powietrza AAS z tyłu obudowy. Aura Sync umożliwia zsynchronizowanie efektów świetlnych w kompatybilnych myszach ROG, zestawach słuchawkowych i innych urządzeniach peryferyjnych, zapewniając Twojemu systemowi spójny wygląd.

n-key

rollover

20milionów

wciśnięć klawiszy

4strefy

oświetlenie RGB

DŹWIĘK

Wzmocnij swój dźwięk

W laptopie ROG Zephyrus S dźwięk jest na pierwszym planie dzięki zastosowaniu dwóch głośników skierowanych prosto w Twoją stronę. Technologia inteligentnego wzmacniacza chroni głośniki poprzez wyznaczenie limitów w zakresie temperatury i wartości progowych, dlatego możesz podkręcić głośność bez obaw o uszkodzenie stożków głośników. W efekcie tego sygnał wyjściowy jest głośniejszy, charakteryzuje się mocniejszymi basami i większym zakresem, co pomoże Ci usłyszeć praktycznie każdy detal. Możesz również podłączyć zestaw słuchawkowy i zanurzyć się w dźwięku.

2X

wyższa głośność

3X

więcej basu

Zanurz się w wirtualnym dźwięku przestrzennym

Zanurz się w wirtualnym dźwięku przestrzennym Dzięki zastosowaniu inteligentnego oprogramowania laptop Zephyrus S jest w stanie symulować dźwięk przestrzenny w słuchawkach stereo, zapewniając Ci wrażenie bycia w samym środku akcji. Ta wszechstronna funkcja działa nie tylko ze słuchawkami analogowymi, ale również z zestawami słuchawkowymi USB oraz zestawami do VR, które z reguły nie obsługują wirtualnego dźwięku przestrzennego.

Sonic Studio III poprawia jakość dźwięku

Wirtualny dźwięk przestrzenny to jeden z kilku efektów dźwiękowych dostępnych za pośrednictwem oprogramowania Sonic Studio III, które pozwala Ci również na ręczne dostrojenie sygnału wyjściowego. Aplikacja ta jest po brzegi napakowana funkcjami do strumieniowania i nagrywania, oferując m.in. automatyczną stabilizację głośności dla Twojego głosu, a także redukcję szumów i echa, która filtruje niepożądane dźwięki otoczenia.

OPROGRAMOWANIE

Dostrajanie i personalizacja systemu w jednym miejscu

ROG Armoury Crate oferuje zarówno sterowanie pracą systemu, jak i oświetleniem, dzięki czemu najważniejsze opcje masz praktycznie zawsze pod ręką w jednej aplikacji narzędziowej. Możesz wygodnie zmieniać ustawienia w obu tych obszarach i zdefiniować nawet cztery profile gamingowe, które automatycznie dokonają określonych ustawień, kiedy uruchomisz swoje ulubione gry. Te opcje to jedynie wstęp do dalszego rozszerzenia możliwości tego wszechstronnego oprogramowania.

* Interfejsy mogą się różnić w zależności od wersji.

USB PD

Ładowanie przez gniazdo Type-C*

USB Power Delivery pozwala ROG Zephyrus S na ładowanie z przenośnych przenośnych banków energii, nie musisz więc walczyć o dostęp do gniazdka elektrycznego, gdy bateria się wyczerpuje. Obsługa szybkiego ładowania natomiast działa w odwrotną stronę, umożliwiając szybkie naładowanie smartfonów i innych urządzeń z mocą do 3 A. Podczas wykonywania codziennej pracy na pewno docenisz również mniejszy zasilacz o mocy 65 W, który obniży wagę Twojego bagażu w podróży.

*funkcja dostarczania zasilania przez USB jest obsługiwana wyłącznie w modelach GX531GX, GX531GW, GX531GV i GX531GM. Bank energii oraz zasilacz 65 W są sprzedawane osobno.

*Czas ładowania podany w przypadku laptopa w stanie bezczynności.

65W ADAPTER

138minut

100% Naładowania

65W adapter

50minut

60% Naładowania

ZenPower Pro PD

+84minut

Web browsing

ZenPower Pro PD

+108minut

Odtwarzanie Video

GNIAZDA I/O

Podłącz wszystkie swoje urządzenia

ROG Zephyrus S oferuje wszystkie opcje łączności potrzebne podczas rozgrywki w podróży. Gniazda Type-C™ (USB-C™) są dostępne z prędkościami USB 3.1 Gen 2 i Gen 1, natomiast gniazda Type-A USB 3.1 Gen 2 i USB 2.0 idealnie nadają się do podłączenia gamepada i myszy. Umieszczone z tyłu gniazdo HDMI 2.0 obsługuje ekrany o rozdzielczości 4K UHD i częstotliwości odświeżania do 60 Hz, dzięki czemu możliwe jest granie i rozrywka na dużych telewizorach.

 1. 3.5mm Audio Jack

 2. USB 2.0 Type-A

 3. USB 2.0 Type-A

 4. USB 3.1
  Gen 1 Type-C

 5. Power

 6. USB3.1 Gen2 Type-C
  with DisplayPort 1.2
  and Power Delivery

 7. USB 3.1
  Gen 2 Type-A

 8. HDMI 2.0

 9. Kensington lock

 1. 1 3.5mm Audio Jack

 2. 2 USB 2.0 Type-A

 3. 3 USB 2.0 Type-A

 4. 4 USB 3.1
  Gen 1 Type-C

 5. 5 Power

 6. 6 USB3.1
  Gen2 Type-C with DisplayPort 1.2 and Power Delivery

 7. 7 USB 3.1
  Gen 2 Type-A

 8. 8 HDMI 2.0

 9. 9 Kensington lock

Zestaw wraz z akcesoriami

Wyposaż się i zdominuj rozgrywkę

Laptop ROG Zephyrus S w pakiecie z całym zestawem gamingowych urządzeń peryferyjnych i akcesoriów. Stylowy ROG Sleeve został zaprojektowany specjalnie w celu ochrony laptopa Zephyrus S i oferuje wewnętrzną kieszeń do przechowywania dokumentów.

*Oferta zestawu może się różnić w zależności od regionu

ROG Sleeve

ROG
Cerberus V1

ROG Gladius II

ROG Sleeve

ROG Cerberus V1

ROG GLADIUS II

© 2018 NVIDIA Corporation. All rights reserved. NVIDIA, the NVIDIA logo, and GeForce are trademarks and/or registered trademarks of NVIDIA Corporation in the U.S. and other countries.

© 2018 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, CALL OF DUTY BLACK OPS, and the shield logo are trademarks of Activision Publishing, Inc. All other trademarks and trade names are property of their respective owners.

0%

SPECYFIKACJA

GDZIE KUPISZ

KOMPUTRONIK
X-KOM
Gdzie kupisz

GDZIE KUPISZ

KOMPUTRONIK X-KOM