MOBILNOŚĆ I MOC

Obudowany lekką i ultrasmukłą metalową ramą nowy ROG Zephyrus M doskonale łączy kompleksową wydajność systemu Windows 10 z najnowszym procesorem Intel Core i7 9ej generacji i procesorem graficznym NVIDIA® GeForce RTX™ 2060. Pamięć masowa RAID 0 złożona z dysków SSD o pojemności do 1 TB zapewnia ultraszybki czas ładowania biblioteki gier i aplikacji, zaś matryca IPS 144 Hz/3 ms płynny obraz i odwzorowanie kolorów zatwierdzone przez Pantone®. Natomiast ESS Sabre dostarcza dźwięk, którego jakość zadowoli koneserów.

KONSTRUKCJA

ELEGANCKI, MOCNY I ULTRASMUKŁY

W imponująco lekkiej konstrukcji kryje się ogromna moc. Dzięki jedynie 18,9 mm grubości i wadze 1,9 kg Zephyrus M GU502 jest o 25% węższy i o 42% lżejszy od typowych laptopów 15-calowych. Nie ma tu jednak zgody na żadne kompromisy pomiędzy efektywną pracą a rozgrywką, oferując dynamiczną wydajność i styl. Wzmocniona obudowa sprawia, że jest bardzo wytrzymały w codziennym użytkowaniu, podczas gdy subtelna i delikatna w dotyku powierzchnia w strefie oparcia pod nadgarstki gwarantuje czysty i profesjonalny wygląd w każdym miejscu, w które go zabierzesz.

Superwąska
ramka
Ze stopu magnezu
obudowa
18,9 mm
grubości

WYSOKA MOC, BEZ DUŻEGO CIĘŻARU

Obudowa wykuta ze specjalnego stopu magnezowo-aluminiowego jest maszynowo obrabiana do niesamowitej smukłości, zachowując jednocześnie moc i wytrzymałość potrzebne w codziennym użytkowaniu.

UKSZTAŁTOWANA, SZTYWNA KONSTRUKCJA

Wzmocnienia w kształcie plastra miodu pod oparciem na nadgarstek umacniają najczęściej wykorzystywaną powierzchnię. Odlewana konstrukcja jest odporna na wyginanie, a przy tym nie zwiększa zbytnio wagi tego laptopa.

Mniej odcisków palców

Miękka w dotyku powłoka barwna pokrywa oparcie na nadgarstki, minimalizując tworzenie się smug i odcisków palców, a w końcowym efekcie cienka powłoka pomaga zachować elegancki styl i subtelne wzornictwo tego laptopa.

SUBTELNY, ALE UDERZAJĄCO EFEKTOWNY

Udoskonalone wzornictwo zachwyca swoimi detalami. Kontrastujące wykończenia szczotkowanej powierzchni łączą się w stylizowanym rozcięciu, które precyzyjnie przechodzi w wycięcie uwalniające cyrkulację powietrza. Subtelne krawędzie zewnętrzne są wykrawane diamentem i charakteryzują się głębokim zagłębieniem w pobliżu touchpada, dzięki czemu bez wysiłku otworzysz laptopa jednym palcem. Logo ROG lśni w kolorze czerwonym, tworząc uderzający kontrast optyczny z czarną powierzchnią szczotkowanego metalu.

WYDAJNOŚĆ

OSIĄGANIE LEPSZYCH WYNIKÓW DZIĘKI PRĘDKOŚCI

Moc i mobilność zapewniają idealną równowagę laptopa ROG Zephyrus M. Jego ultrasmukła konstrukcja mieści potężny procesor Intel® Core i7-9750H 9. generacji z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX ™ 2060, która może osiągnąć 1435 MHz przy 90 W. Z nawet 32 GB pamięci RAM DDR4-2666 i pamięcią masową RAID 0 z szybkimi dyskami SSD o szybkości 1 TB możesz błyskawicznie wykonywać intensywne prace wielozadaniowe oraz cieszyć się szybszym ładowaniem wszelkich gier i aplikacji.

System operacyjny
WINDOWS 10 PRO
Procesor Intel® Core i7
aż do
9 -tej generacji
Procesor graficzny
NVIDIA® GeForce
RTX™ 2060
Maksymalnie
1TB RAID 0
SSD
Maksymalnie
32 GB
pamięci DDR4-2666

Procesor Intel Core 9. generacji

Bardzo płynnie wykonasz wymagające zadania dzięki zastosowaniu najnowszego procesora Intel® Core™ i7-9750H 9ej generacji. Ten nowy sześciordzeniowy procesor osiąga prędkości rzędu nawet 4 GHz z technologią Turbo Boost 2.0, a Hyper-Threading umożliwia wykorzystywanie nawet 12 równolegle pracujących wątków, co znacznie przyspiesza intensywną pracę wielozadaniową. Twórcy treści mogą szybciej i efektywnie pracować nad wymagającymi projektami, takimi jak obróbka plików wideo oraz renderowanie w 3D, natomiast gracze mogą w tym samym czasie grać, czatować z kolegami z zespołu i strumieniować akcję na żywo.

KARTA GRAFICZNA GEFORCE RTX™

NVIDIA® GeForce RTX™ 2060 może osiągnąć do 1435 MHz przy 90 W, zapewniając znakomitą wydajność graficzną dla szerokiej gamy popularnych tytułów. Rewolucyjna nowa architektura procesora graficznego „Turing” łączy tradycyjne rdzenie CUDA odpowiedzialne za programowalne jednostki cieniowania z nowymi rdzeniami RT i Tensor służącymi do śledzenia promieni w czasie rzeczywistym i sztuczną inteligencją. Efektem są oszałamiająco realistyczne efekty świetlne, od przesuwających się cieni po naturalne odbicia, które umożliwiają jeszcze głębsze zanurzenie w świecie najnowocześniejszych gier.

DYSKI W MACIERZY RAID 0

Wyposażony w dwa dyski SSD typu NVM Express® (NVMe®) PCIe® skonfigurowane w macierzy RAID 0, ROG Zephyrus M zapewnia niezwykle szybkie prędkości transferu i krótszy czas ładowania dla każdego programu i projektu w Twoim systemie. RAID 0 wykorzystuje prędkość dwóch dysków SSD do stworzenia pojedynczego, masywnego dysku o łącznej pojemności do 1 TB, co zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla portfolio prac, kolekcji multimediów i rosnącej biblioteki gier.
SSD PERFORMANCE
SEQUENTIAL READ
Dwa dyski 512 GB w macierzy RAID 0
2952
512 GB bez RAID 0
1576
SEQUENTIAL WRITE
Dwa dyski 512 GB w macierzy RAID 0
1867.9
512 GB bez RAID 0
871.1

DWUKANAŁOWA PAMIĘĆ DDR4

Mając do dyspozycji maksymalnie 32 GB dwukanałowej pamięci DDR4-2666, ten superwydajny komputer bez trudu poradzi sobie z największym wyzwaniem wielozadaniowym. Pamięć operacyjna jest taktowana z częstotliwością 2666 MHz, co daje 11% wzrost wydajności w porównaniu do pamięci DDR4-2400. Gracze i twórcy treści mogą jednocześnie strumieniować, czatować i grać, a użytkownicy poważnie traktujący pracę z komputerem uruchomią każdy wymagany program, zapewniając sobie maksymalną możliwą produktywność.

Zamknij

ŻYWOTNOŚĆ BATERII

RÓB WIĘCEJ W RUCHU

Dłuższa żywotność baterii sprawia, że prawdziwa przenośność staje się rzeczywistością we wszechstronnym urządzeniu ROG Zephyrus M. Odłącz i w pełni wykorzystaj jego łatwą do przenoszenia formę: do 8 godzin* przeglądania stron internetowych po jednym naładowaniu. Technologia NVIDIA Optimus zwiększa wydajność dzięki inteligentnemu wyłączaniu niezależnego procesora graficznego, gdy nie jest wymagana dedykowana moc graficzna, co zapewnia większą żywotność baterii podczas codziennej pracy i wydajność bez spowalniania osiągów gamingowych.

*Rzeczywista wydajność zależy od konfiguracji systemu. Czas pracy baterii testowano w konfiguracji z kartą graficzną NVIDIA® GeForce® RTX 2060 GPU, Intel® Core™ i7-9750H CPU, 240Hz display, a także 16GB pamięci DDR4 SDRAM.

Maksymalnie
8 godziny
MOBILEMARK

Zasilanie

ODKRYJ MOBILNĄ MOC GNIAZDA TYPU-C

Technologia dostarczania zasilania przez USB pozwala na doładowywanie laptopa za pomocą przenośnych banków energii, dlatego nie musisz już walczyć o dostęp do gniazdka elektrycznego, kiedy poziom Twojej energii spada. Obsługa szybkiego ładowania działa natomiast w odwrotnym kierunku, umożliwiając szybkie naładowanie smartfonów i innych urządzeń z mocą do 3 A. Jeśli nie obciążasz procesora lub niezależnego procesora graficznego bardzo intensywnymi zadaniami, możesz użyć niewielkiego adaptera o mocy do 65 W, co pozwoli Ci zmniejszyć wagę swojego bagażu w drodze i podróży.

*Bank energii USB oraz zasilacz Typu-C są sprzedawane osobno
*Zasilacz o mocy 65 W z wtyczką Typu-C w wybranych regionach wchodzi w skład zestawu narzędzi peryferyjnych

Zasilacz 65 W
+66 min
doładowanie do 60%
Zenpower Pro PD
+95 min
przeglądania sieci
Zenpower Pro PD
+135 min
odtwarzania wideo

EKRAN

REALISTYCZNE KOLORY I SZYBKIE ODŚWIEŻANIE EKRANU

Znakomite kolory i płynna rozgrywka łączą się na dynamicznym ekranie 240 Hz/3 ms z matrycą IPS. Panel o przekątnej 15,6 cala jest otoczony wąskimi ramkami o szerokości 6,2 mm, dzięki czemu proporcje wyświetlacza do obudowy wynoszą 81%. Połączenie pełnego pokrycia sRGB z szerokimi kątami widzenia sprawia, że ekran idealnie nadaje się do prezentacji projektów wizualnych i mediów. Szybka częstotliwość odświeżania 240 Hz zapewnia rozgrywkę o naprawdę wysokiej szybkości klatek na sekundę, natomiast czas reakcji w standardzie GTG na poziomie 3 ms zapewnia wyraźniejszą, czystszą grafikę nawet podczas intensywnych, szybkich potyczek.

Płynna
częstotliwość odświeżania
240Hz
Quick
3ms
czasu reakcji
81%
Screen-to-body ratio
100%
SRGB>

Kolory zatwierdzone przez Pantone®

Każdy panel klasy IPS jest precyzyjnie skalibrowany z wykorzystaniem technologii ProArt™ TruColor, która gwarantuje, że wyświetlane barwy w całym spektrum sRGB są zgodne z rygorystycznymi kryteriami zatwierdzenia kolorów przez Pantone®. Tak wysoki poziom dokładności pozwala artystom, designerom i twórcom treści na wykonywanie profesjonalnych zadań, pozwalając im się przy tym cieszyć bogatszymi efektami wizualnymi podczas rozgrywki – korzystając z tego samego komputera.

Zamknij

DŹWIĘK

WSŁUCHAJ SIĘ W ESS® SABRE

Zwiększ swoje wrażenia podczas korzystania z zestawu słuchawkowego, podłączając go do doskonałego konwertera cyfrowo-analogowego (DAC) ESS® Sabre HiFi, który oferuje dźwięk z certyfikacją wysokiej rozdzielczości. DAC zapewnia szerszy zakres dynamiki przy mniejszych zniekształceniach, zapewniając Ci bogatsze, wyraźniejsze wysokie i niskie dźwięki. Możesz się także zanurzyć w dźwięk głębiej z wirtualnym 7.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym. Bez podłączonego zestawu słuchawkowego głośniki Zephyrus M z inteligentnym wzmacniaczem pozwalają zwiększyć głośność, aby uzyskać więcej tonów niskich i dynamicznych, bez uszkadzania stożków lub obniżania jakości dźwięku.

INTELIGENTNY WZMACNIACZ
2 x
WYŻSZA GŁOŚNOŚĆ
INTELIGENTNY WZMACNIACZ
3,5 x
WIĘCEJ BASÓW
INTELIGENTNY WZMACNIACZ
3,5 x
SZERSZY ZAKRES DYNAMICZNY
7.1-KANAŁOWY
DŹWIĘK PRZESTRZENNY

KLAWIATURA

KLAWISZE DO PERSONALIZACJI

FPS
MOBA
PARTY
WORK
STATIC

Pisz ze stylem dzięki inspirowanej komputerem stacjonarnym klawiaturze stworzonej na potrzeby gamingu. Klawisze funkcyjne są rozmieszczone i pogrupowane w celu łatwej identyfikacji wraz z dedykowanymi klawiszami skrótów, które zapewniają łatwy dostęp do najważniejszych poleceń. Technologia N-key rollover zapewnia, że jednoczesne naciśnięcia kilku klawiszy są poprawnie zarejestrowane, zwiększając precyzję. Wyróżnij najważniejsze klawisze dla różnych gier i organizacji zadań z personalizacją każdego klawisza z osobna za pośrednictwem profilu RGB oraz koordynuj kolory i efekty wizualne na wszystkich kompatybilnych urządzeniach peryferyjnych dzięki Aura Sync.

*Wymaga Aura Creator, który będzie dostępny od czerwca 2019 roku.

*Oświetlenie może się różnić w zależności od konfiguracji systemu.

RGB
DLA KAŻDEGO KLAWISZA
N-KEY
ROLLOVER
4
KLAWISZE SKRÓTÓW

Pojedyncze klawisze skrótów do gier zapewniające szybki dostęp i łatwą identyfikację.

Klawisze funkcyjne dla lepszej kontroli

KLAWISZE SKRÓTÓW DLA GRACZY

Cztery niezależne gamingowe klawisze skrótów są wydzielone nieco powyżej innych przycisków klawiatury w celu szybkiego dostępu do funkcji sterowania głośnością, wyciszania mikrofonu oraz funkcji aplikacji Armoury Crate. Są one rozmieszczone w lewym górnym rogu, dzięki czemu masz do nich natychmiastowy dostęp, bez przypadkowego wychodzenia z gry po przyciśnięciu Tab lub bez konieczności zdejmowania prawej ręki z myszy. Włącz swój mikrofon, aby ustalić strategię wspólnie ze swoim zespołem albo zwiększ głośność, żeby bez utraty koncentracji na akcji rozgrywki móc usłyszeć każdy ruch wroga w pobliżu.

Pojedyncze klawisze skrótów do gier zapewniające szybki dostęp i łatwą identyfikację.

Klawisze funkcyjne dla lepszej kontroli

Zamknij

CHŁODZENIE

INTELIGENTNE CHŁODZENIE DLA LEPSZYCH WRAŻEŃ UŻYTKOWNIKA

Inteligentna strategia chłodzenia opracowana przez ROG to mieszanka odpowiednich funkcji i ustawień systemowych dla zapewnienia najlepszych wrażeń możliwych do uzyskania przy danej obudowie i komponentach – i to w każdym rodzaju zastosowań. Samoczyszczący się moduł termiczny Zephyrus M wyrzuca kurz, aby przedłużyć żywotność sprzętu, każdy z podwójnych wentylatorów n-Blade obraca 83 łopatkami, aby zwiększyć przepływ powietrza, a ultracienkie żebra rozszerzają powierzchnię w celu odprowadzania ciepła. Oprogramowanie ROG Armoury Crate umożliwia płynne przełączanie pomiędzy trybami operacyjnymi w celu optymalnego dostosowania wydajności i poziomu emisji hałasu do danego zadania.

PRZECIWPYŁOWE
SAMOCZYSZCZĄCE SIĘ WENTYLATORY
83 ŁOPATKI
WENTYLATORA
0,1 mm
ultracienkie żebra
5 RUREK CIEPLNYCH
CPU/GPU/VRM

KOMPLEKSOWE CHŁODZENIE POWIERZCHNI

Pod powierzchnią znajduje się 5 rurek cieplnych, które odprowadzają ciepło nie tylko z procesora i procesora graficznego, ale również z obwodu zasilania tych komponentów. Obniżenie temperatury tych komponentów zasilania pomaga poprawić długoterminową stabilność i niezawodność. Procesor i procesor graficzny mają własne rurki połączone ze wspólnymi radiatorami, które zapewniają wydajne chłodzenie podczas każdego obciążenia, w tym również takich obciążeń, które uruchamiają tylko jeden z dwóch układów scalonych.

WIĘCEJ ULTRAWĄSKICH ŻEBER

Energia cieplna jest wydalana za pośrednictwem czterech radiatorów umieszczonych po bokach. Każdy z nich jest pokryty ultrawąskimi żebrami miedzianymi, które w profilu mierzą zaledwie 0,1 mm. Umożliwia to zastosowanie większej gęstości żeber i zmniejszenie oporu powietrza w porównaniu do typowych żeber, które są dwa razy grubsze. Zastosowanych 205 żeber radiatorów oferuje łącznie 110 000 mm2 powierzchni, natomiast żebra znajdujące się po bokach są ułożone pod lekkim kątem w kierunku tyłu obudowy, co pozwala na odprowadzanie ciepłego powietrza z dala od Twojej ręki sterującej myszką.

SAMOOCZYSZCZAJĄCY SIĘ SYSTEM CHŁODZENIA

Utrzymywanie radiatorów w stanie wolnym od zanieczyszczeń jest najważniejszym warunkiem zachowania optymalnej wydajności wydalania ciepła, dlatego nasi inżynierowie zaprojektowali specjalny tunel przeciwpyłowy, który wyłapuje cząsteczki kurzu i przekierowuje je na zewnątrz obudowy. Taki system zapobiega zbieraniu się kurzu na żebrach radiatorów. Ten samooczyszczający się system pomaga zagwarantować stałą wydajność układu chłodzenia, co z kolei gwarantuje stabilność i niezawodność systemu przez dłuższy czas.

WIĘKSZA LICZBA ŁOPATEK ZWIĘKSZA PRZEPŁYW POWIETRZA

Wąska obudowa nie pozostawia wiele miejsca na chłodzenie, więc ulepszamy każdy aspekt wentylatorów n-Blade, aby zmaksymalizować przepływ powietrza. W inteligentnie zaprojektowanych aluminiowych osłonach wlotowych zastosowano zakrzywione krawędzie i podniesione prowadnice, które pomagają wentylatorom w dostarczaniu większej ilości powietrza. Po dotarciu powietrza do wnętrza obudowy jest ono kierowane w stronę radiatorów za pomocą polimerowych łopatek ciekłokrystalicznych, które są o 33% węższe niż konwencjonalne konstrukcje tego typu, a jednak wystarczająco mocne do pracy na wysokich obrotach. W laptopie Zephyrus M także udało się osiągnąć największą gęstość łopatek: 83 w każdym wentylatorze, co nawet o 15% poprawia przepływ powietrza.

ODPOWIEDNI TRYB W DANYM MOMENCIE

Laptopy gamingowe są tak wszechstronne, że radzą sobie z szeroką gamą różnych zadań, które jednak charakteryzują się bardzo zróżnicowanymi wymaganiami. Dlatego inteligentny układ chłodzenia odpowiednio dostosowuje się do tych wymagań. Automatycznie przełącza on między trybami operacyjnymi, co optymalizuje wydajność i poziom emisji hałasu pod kątem różnych gier i zastosowań. Tryb Turbo wykorzystuje najwyższe prędkości wentylatora i częstotliwości taktowania w celu utrzymania maksymalnej prędkości pracy. W trybie Balanced taktowanie i chłodzenie są regulowane w celu obniżenia poziomu hałasu podczas rozgrywki, natomiast tryb Silent oferuje jeszcze cichsze działanie podczas lekkiej pracy i rozrywki.

Zamknij

Gniazda I/O

WSZECHSTRONNA ZDOLNOŚĆ PRZYŁĄCZENIOWA

ROG Zephyrus M wyposażony jest w połączenia potrzebne do pracy i zabawy. Poza gniazdem USB 3.1 Gen 2 Typu-C™ z obsługą DisplayPort™ 1.4 oraz technologią dostarczania zasilania, dostępne jest też gniazdo Typu-A przeznaczone do ultraszybkich transferów danych, a także dwa gniazda USB 3.1 Gen 1, które idealnie nadają się do podłączenia niezbędnego sprzętu. HDMI 2.0 obsługuje wyjście 4K UHD z częstotliwością do 60 Hz dla gier i rozrywki na dużym ekranie. Surfuj po sieci za pomocą gigabitowej karty Wi-Fi pracującej w technologii 802.11ac lub podłącz się do gniazda Gigabit Ethernet, aby uzyskać najniższą możliwą latencję w poważnych rozgrywkach wieloosobowych i podczas imprez LAN.

4Kensington Lock

3USB3.1 Gen1 Type A

2USB3.1 Gen1 Type A

1USB3.1 Gen2 Type C, DP 1.4, PD (input/output)

5Power

6RJ45

7HDMI 2.0b

8USB3.1 Gen2 Type A

9Audio jack: Mic-in

103.5mm Audio Jack

TECHNOLOGIA RANGEBOOST

Doświadcz silniejszego i bardziej stabilnego połączenia Wi-Fi z technologią ROG RangeBoost. Specjalny algorytm RangeBoost ocenia siłę sygnału czterech anten wewnętrznych i inteligentnie wybiera najlepszą parę do wykorzystania w danej lokalizacji. Ten wieloantenowy system może zwiększyć zasięg sygnału Wi-Fi nawet o 30%, co oznacza mniej martwych punktów i więcej swobody w kwestii połączenia w dowolnym miejscu.

Zamknij

EKSKLUZYWNE OPROGRAMOWANIE

UJEDNOLICONE DOSTRAJANIE I PERSONALIZACJA SYSTEMU

ROG Armoury Crate oferuje ujednolicone sterowanie pracą systemu, jak i oświetleniem, dzięki czemu najważniejsze opcje masz praktycznie zawsze pod ręką w jednej aplikacji narzędziowej. Wygodnie zdefiniujesz i spersonalizujesz profile scenariuszy, które automatycznie dopasują określone ustawienia, kiedy uruchomisz swoje ulubione gry.

GameFirst V

GameVisual

Sonic Studio III

Sonic Radar III

Aura Core

Profile scenariuszy

XSplit Gamecaster

Aplikacja systemu Android/iOS

Technologia ROG GameFirst V maksymalizuje przepustowość dla Twojej gry! Nadaje ona priorytetu określonym pakietom sieciowym, zwiększając dostępną przepustowość dla rozgrywki internetowej i strumieniowania treści, gdy najbardziej jej potrzebują. Tryb Auto nadaje priorytetu wszystkim Twoim aplikacjom, podczas gdy tryb Manual pozwala Ci przypisywać programy do różnych kategorii i samemu określać ich priorytet. Ponadto ROG First zapewnia, że routery ROG oraz routery z serii ASUS RT nadają priorytetu pakietom w zależności od ustawień GameFirst V w Twoim laptopie ROG.

Oprogramowanie ROG GameVisual oferuje sześć profesjonalnie dostrojonych trybów graficznych do optymalizacji Twoich wrażeń wizualnych dla określonych gatunków gier. Na przykład w trybie strzelanki pierwszoosobowej (FPS) zwiększana jest widoczność w ciemnym otoczeniu, dzięki czemu dostrzeżesz każdego wroga czającego się w cieniu. Skorzystaj z GameVisual, aby zapewnić sobie najlepsze możliwe wrażenia w każdej grze ze swojej biblioteki gamingowej.

Sonic Studio III zaspokoi wszystkie Twoje wymagania dźwiękowe podczas rozgrywki. Główny panel sterowania tej aplikacji oferuje opcje ręcznej personalizacji, jak również dostęp do pięciu specjalnie dostrojonych trybów dźwiękowych do różnych typów gier. Zaawansowana funkcja wyciszania hałasów zewnętrznych, stabilizacja poziomu głosu, a także niwelowanie echa podczas nagrywania – wszystko to zapewni Ci bardziej czystą transmisję dźwiękową na czacie drużynowym audio oraz podczas strumieniowania.

Nowy silnik audio Sonic Radar III przetwarza dźwięki z większą czystością w zakresie przestrzennym i pozycyjnym, zapewniając Ci lepszą orientację środowiskową w trakcie rozgrywki. Wizualizacja detali dźwiękowych, np. w postaci wyświetlanych na ekranie strzałek wskazujących kierunek przychodzących dźwięków, może pomóc Ci wytrenować słuch oraz dodatkowo poprowadzi Cię przez akcję gry w sytuacjach, gdy dźwięk rozgrywki jest słabo słyszalny lub całkowicie niesłyszalny.

Możesz spersonalizować oświetlenie RGB urządzeń peryferyjnych kompatybilnych z Aura, aby dopasować je do swojego stylu gamingowego. Za pomocą łatwego w obsłudze panelu sterowania Aura Core możesz dostosować wspaniałą gamę efektów świetlnych i kolorów. Oprócz przełączania wstępnie zdefiniowanych trybów oświetlenia masz również możliwość aktywowania Aura Sync, aby zsynchronizować kolory i efekty w kilku urządzeniach.

Automatyczne przełączanie między trybami Silent, Balanced oraz Turbo to tylko wstęp do funkcjonalności profili scenariuszy. Za ich pomocą można też zdefiniować preferencje w zakresie innych ważnych ustawień systemowych dla danej aplikacji – np. konfiguracji oświetlenia, aktywowania lub dezaktywowania klawisza Windows lub touchpada, a także tego, jaki profil wykorzystać w aplikacjach GameFirst V i Sonic Studio III. Armoury Crate błyskawicznie dostosuje ustawienia dla lepszego dopasowania do wykonywanego aktualnie zadania, przy czym każdy profil można skonfigurować dokładnie według swoich preferencji.

Darmowa wersja usługi XSplit Gamecaster pozwala Ci na strumieniowanie na żywo i transmitowanie bezpośrednio do platform streamingowych, jak również nagrywanie rozgrywki dla wygodnego udostępniania online. Możliwa jest także interakcja z publicznością w czasie transmisji w serwisach YouTube i Twitch.

Zainstaluj darmową aplikację mobilną Armoury Crate dla systemu Android lub iOS, aby łatwo uzyskać dostęp do swoich ustawień bez przerywania rozgrywki! Aplikacja jest teraz dostępna w sklepach Google Play™ i App Store.

URZĄDZENIA PERYFERYJNE W PAKIECIE

ZAOPATRZ SIĘ W SPRZĘT I RUSZAJ

Uzbrój się w pełną kolekcję sprzętu i akcesoriów do gier. Strumieniuj w dowolnym miejscu dzięki zewnętrznej kamerze ROG GC21, która umożliwia nagrywanie materiału Full HD z prędkością 60 kl./s. Zachowaj najwyższą precyzję i kontrolę w swoich rękach dzięki optycznej myszy gamingowej ROG Gladius II kompatybilnej z Aura Sync. Uzyskaj wyraźniejsze brzmienie i czat głosowy dzięki zestawowi słuchawkowemu Cerberus V1, wyposażonemu w 60-milimetrowe neodymowe przetworniki magnetyczne zapewniające głęboki dźwięk. I zabierz to wszystko ze sobą w wytrzymałym 15-calowym plecaku ROG.

*Oferta pakietu z peryferiami może się różnić w zależności od regionu

© 2019 NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, NVIDIA BatteryBoost, NVIDIA Turing, Optimus i ShadowPlay są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i pozostałych krajach. Pozostałe nazwy firm i produktów mogą być znakami towarowymi odpowiednich firm, z którymi są związane. © 2018 Square Enix Limited. Opracowane przez Eidos Interactive Corporation. © 2019 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY i CALL OF DUTY BLACK OPS oraz logo tarczy są znakami handlowymi Activision Publishing, Inc. Wszystkie pozostałe znaki i nazwy handlowe należą do ich prawowitych właścicieli. ©2019 Electronic Arts Inc., EA, logo EA, logo DICE, Battlefield, Battlefield V i logo Battlefield V są znakami towarowymi Electronic Arts Inc. ŻADEN PRODUCENT BRONI, POJAZDÓW ANI WYPOSAŻENIA NIE JEST POWIĄZANY, NIE PROMUJE ANI NIE SPONSORUJE TEJ GRY Zrzuty ekranowe z gry. Anthem© 2019 Electronic Arts. © 2019 Koch Media GmbH i wydana przez Deep Silver. Opracowany przez 4A Games. 4A Games Limited i ich odpowiednie logo są znakami towarowymi 4A Games Limited. Metro Exodus inspirowane jest najlepiej sprzedającymi się powieściami METRO 2033 i METRO 2035 autorstwa Dmitrija Glukhovsky'ego. Wszystkie inne znaki towarowe, logo i prawa autorskie są własnością ich właścicieli. © 2018, Epic Games, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone. Epic, Epic Games, logo Epic Games, Fortnite, logo Fortnite, Unreal, Unreal Engine, logo Unreal Engine, Unreal Tournament i logo Unreal Tournament to znaki towarowe lub zastrzeżone znaki towarowe Epic Games, Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Inne marki lub nazwy produktów są znakami towarowymi swych prawnych właścicieli. Transakcje poza USA podlegają spółce Epic Games International, S.à r.l.

SPECYFIKACJA
M GU502
Procesor
Intel® Core™ i7-9750H
System operacyjny
Windows 10 Pro - ASUS zaleca system Windows 10 Pro.
Windows 10 Home - ASUS zaleca system Windows 10 Pro.
Pamieć
DDR4 2666MHz SDRAM
Up to 32GB (16GB on board memory)
Wyświetlacz
15.6-inch Full HD (1920x1080) IPS-level panel, 144Hz, 3ms, 100% sRGB, Pantone® Validated
15.6-inch Full HD (1920x1080) IPS-level panel, 240Hz, 3ms, 100% sRGB, Pantone® Validated
Grafika
NVIDIA® GeForce RTX™ 2060
6GB GDDR6 VRAM
Magazyn danych
M.2 NVMe PCIE 3.0 256GB/512GB/1TB SSD with RAID 0 support
Oprogramowanie
Armoury Crate
GameFirst V
GameVisual
Wymiary
360 (W) x 252 (D) x 18.9 (H) mm
VR Ready
TAK
Klawiatura
Backlit chiclet keyboard
N-key rollover
RGB lighting
Aura Sync
Hotkeys (Volume down, volume up, mute, Armoury Crate)
Połączenie sieciowe
Intel® 802.11ac (2x2) Gigabit Wi-Fi
Bluetooth 5.0
*Bluetooth version may vary as the OS upgrades
Interfejsy
1 x USB3.1 Gen2 Type C DisplayPort™ 1.4 and Power Delivery
1 x USB3.1 Gen2 Type A
2 x USB3.1 Gen1 Type A
1 x HDMI 2.0b
1 x 3.5mm Audio Jack
1 x Audio Jack Mic-in
1 x RJ45
1 x Kensington Lock
Dźwięk
2 speakers with Smart AMP technology
Array Microphone
Zasilanie
230W Power Adaptor
Support Type-C PD 3.0 up to 65W
Waga
1.9 kg

GDZIE KUPISZ

KOMPUTRONIK
MediaExpert
MediaMarkt
RTVEUROAGD
Gdzie kupisz

GDZIE KUPISZ

KOMPUTRONIK MediaExpert MediaMarkt RTVEUROAGD