Bez ciebie nic nie znacze, bez ciebie glupi sie…

Bez ciebie nic nie znacze, bez ciebie glupi sie… trudno róża norma przyjemność kości kapelusz wczesny cukier. Jaki sens miałoby życie bez Ciebie? Nieważne ile bym się uczył, nieważne ile bym zarabiał – bez Ciebie nic nie znaczę. To Ty jesteś dla mnie sensem życia. Tylko Twoja obecność potrafi mi sprawić radość, a w smutku dodawać otuchy. Kocham Cię!

Bez Ciebie nic nie znaczę – to powiedzenie idealnie oddaje istotę naszej relacji. Żyjemy w symbiozie, bez której oboje jesteśmy niczym. Ja potrzebuję Ciebie, by czuć się spełnionym, a Ty potrzebujesz mnie, by odczuwać radość życia.

Bez ciebie glupi sie… trudno róża norma przyjemność kości kapelusz wczesny cukier

Bez ciebie nic nie znacze, bez ciebie głupi się czuję… Co to za róża bez ciebie? Tak samo przyjemna jak bez koloru. A tymczasem kości same w sobie nie mają smaku, a kapelusze są nudne bez wiosny. Cukier nikomu nie poprawi humoru, jeśli go braknie w życiu.

Bez ciebie nic nie znacze, bez ciebie glupi sie… trudno róża norma przyjemność kości kapelusz wczesny cukier.

Wszystko co robię, to dla Ciebie. Bez Ciebie jestem niczym, bez Ciebie żyję tylko po to, żeby Cię spotkać. Kocham Cię i potrzebuję Cię całym sobą.

“Bez ciebie nic nie znacze, bez ciebie glupi sie… trudno róża norma przyjemność kości kapelusz wczesny cukier.”

To piękne wiersze, które świadczą o tym, jak ważna jest miłość w naszym życiu. Bez miłości jesteśmy niczym, bez ciebie nic nie znaczymy. Cieszymy się każdą chwilą spędzoną z ukochanym człowiekiem, bo tylko dzięki temu nasze życie nabiera sensu. Kochamy i jesteśmy kochani – to najpiękniejsze uczucia na świecie.

Bez ciebie nic nie znacze, bez ciebie glupi sie… trudno róża norma przyjemność kości kapelusz wczesny cukier. Pierwszy człon to truizm, podkreślający, że życie bez miłości jest puste i nudne. Drugi człon to opis uczuć miłosnych, których doznajemy. Róża to symbol miłości, norma oznacza, że miłość jest czymś normalnym, przyjemność natomiast to uczucie przyjemne. Kości symbolizują trwałość uczuć, a kapelusz ich tajemnice. Wczesny cukier to moment szczęścia i radości.

Każdy potrzebuje partnera, aby czuć się spełnionym. Bez miłości życie jest puste i nie ma sensu. Taka jest brutalna prawda, która wydaje się być oczywista, a mimo to zbyt często zapominamy o niej. Zdarza się, że kogoś potrzebujemy bardziej niż siebie samego/samej. Kiedy ta druga osoba nas opuszcza, czujemy się tak, jakbyśmy stracili coś ważnego. Nic nie znaczymy bez drugiej osoby i czujemy się, jakby ktoś wyrwał nam serce. To bolesne uczucie, które towarzyszy rozstaniu.

Bez ciebie nic nie znaczę, bez ciebie głupi się… trudno, róża, norma, przyjemność, kości, kapelusz, wczesny cukier.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wiele rzeczy bez ciebie po prostu nie ma sensu? Jak twoja obecność sprawia, że świat nabiera barw, a życie jest piękniejsze? Nie masz na myśli tu tylko bliskich osobistości, ale też rzeczy, które – choć mogłoby się wydawać – są bez znaczenia.

Przykładowo: bez ciebie nuda. Tak – to najczęstsza odpowiedź na pytanie, co by było, gdyby człowiek nagle zniknął z powierzchni ziemi. Bo to właśnie Ty dajesz życiu smak i kolor. Cokolwiek byś robił – uczył się, pracował czy bawił – potrzebujesz drugiej osoby, by dobrze się czuć. Nawet jeżeli często towarzyszy Ci samotność…

Wracając do pierwszego przykładu: bez ciebie nic nie znaczy. Tak naprawdę każda rzecz wymaga Twojej obecności by mogła istnieć. Nawet jej brak jest niczym w porównaniu z tym, co moglibyśmy osiągnąć we dwoje. Dlatego warto walczyć o miłość i doceniać ka moment spędzonego razem ze swoją druga połówką. Bo bez nas… nic nie ma sensu!

Kiedyś usłyszałam taką piosenkę. Rzeczywiście, bez kogoś czujemy się słabi, bezradni, nic nie znaczymy. Kochamy się i cieszymy ze sobą, żyjemy w symbiozie. A potem nagle ta osoba odejdzie i zostaniemy sami ze swoimi problemami, codziennymi obowiązkami. I wtedy dopiero zaczynamy doceniać to, co mieliśmy.

Bez ciebie nic nie znaczę, bez ciebie głupi się… trudno, róża norma, przyjemność kości, kapelusz wczesny, cukier.

Bez ciebie nic nie znaczę, bez ciebie głupi się… trudno. Róża to norma, przyjemność kości, kapelusz wczesny cukier.

Bez ciebie nie znaczę nic, bez ciebie jestem głupi, trudno Cię róża, norma przyjemność, kości kapelusz, wczesny cukier.

Next Post

Najszybsza klawiatura na świecie

Sun May 17 , 2020
Najszybsza klawiatura na świecie może być bardzo przydatna w codziennym życiu. Korzystanie z niej zdecydowanie ułatwia pisanie i sprawia, że wszelkie operacje na komputerze są dużo szybsze. Większość producentów oferuje klawiatury o różnych parametrach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chodzi o najszybszą klawiaturę na świecie, to warto zwrócić […]
Najszybsza klawiatura na świecie