Gamingowy ultrabook dla Ciebie

Najnowszy ROG Zephyrus G to ultrasmukły laptop gamingowy z systemem Windows 10, który zręcznie balansuje pomiędzy doskonałą mobilnością a dużą wydajnością. Dzięki zastosowaniu procesora AMD® Ryzen™ 7 oraz wydajnej karty graficznej GeForce® GTX 1660 Ti laptop ten bez trudu poradzi sobie ze wszelkimi zadaniami w pracy i rozrywce, podczas gdy bateria oferuje nawet 8,8 godzin czasu działania. Możesz całkowicie zanurzyć się w efektach wizualnych wyświetlanych na ekranie 120 Hz, oraz dźwiękowych - dzięki technologii inteligentnego wzmacniacza, która pozwala na głośniejsze odtwarzanie przy mniejszym poziomie zakłóceń.

KONSTRUKCJA

STYLOWY I MOBILNY

Stylowe wzornictwo w dyskretnym stylu stealth sprawia, że laptop ROG Zephyrus G z łatwością wtopi się w każdą przestrzeń, począwszy od zastosowania jako stacja bojowa w akademiku lub na imprezach LAN, aż po pracę zawodową w biurze, pociągu czy w kawiarni. Wyjątkowo kompaktowa obudowa mierząca tylko 20 mm w profilu i ważącej 2,1 kg. Wąska ramka wokół ekranu umożliwia zmieszczenie 15-calowego ekranu w 14-calowej obudowie, którą łatwo możesz nosić ze sobą nawet w ciasnej i wypełnionej innymi akcesoriami torbie, zaś smukła obudowa udostępnia większe pole do manewrowania myszą lub oszczędza miejsce na biurkach po brzegi wyłożonych sprzętem. Pomimo niewielkich rozmiarów, laptop ten emanuje pewnością siebie, a jego doskonałe wzornictwo to znak rozpoznawczy komputerów marki ROG.

WYDAJNOŚĆ

PRACUJ INTENSYWNIE. GRAJ INTENSYWNIE.

Inteligentnie skonfigurowany i profesjonalnie dostrojony ROG Zephyrus G jest wyposażony w czterordzeniowy procesor AMD® Ryzen™ 7 3750H, który błyskawicznie wykonuje poważne zadania w pracy i bez trudu radzi sobie z codzienną wielozadaniowością. Uzupełnia go niezależna karta graficzna GeForce® GTX 1660 Ti, która dzięki technologii ROG Boost przyspiesza do 1435 MHz przy 60 W w trybie Turbo, zapewniając wystarczającą moc obliczeniową do szerokiej gamy popularnych gier i doskonałych wrażeń w VR. Dzięki zainstalowaniu dysku SSD typu NVMe PCIe® o maksymalnej pojemności 512 GB otrzymujesz mnóstwo superszybkiej przestrzeni dyskowej do przyspieszenia czasów ładowania dla Twojej stale rosnącej biblioteki gier i profesjonalnego portfolio.

GeForce®
GTX 1660 Ti
1435MHz at 60W
Windows 10 Pro
OS
Ryzen 7 3750H
CPU
Maks.
512 GB
SSD NVMe
Maks.
32 GB
DDR4-2400

PRACA BATERII

DŁUŻSZE KORZYSTANIE W DRODZE

ROG Zephyrus G oferuje doskonałą równowagę pomiędzy mocą a mobilnością. Zastosowany w nim energooszczędny układ APU AMD® Ryzen™ zapewnia wydajność potrzebną do poważnej rozgrywki, przy jednocześnie wystarczającym czasie działania baterii dochodzącym do 7 godzin odtwarzania wideo w rozdzielczości 1080p i surfowania w Internecie przez połączenie Wi-Fi*. Mniej czasu przeznaczysz na szukanie wtyczki sieciowej, a więcej na podróżowanie, surfowanie w Internecie, strumieniowanie i rozgrywkę.

* Wydajność może być zróżnicowana w zależności od konfiguracji systemu. System użyty do testu baterii: karta graficzna NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti, procesor AMD® Ryzen™ 7 3750H, a także 32 GB pamięci DDR4 SDRAM.

Maks.
8,8 godz.
MobileMark
Maks.
7 godz.
surfowania w Internecie

EKRAN

SUPERWĄSKIE RAMKI

81%

Superwąskie ramki po trzech stronach mierzą jedynie 6,2 mm szerokości, zapewniając laptopowi ROG Zephyrus G stosunek wielkości ekranu do obudowy na poziomie 81%, co gwarantuje Ci jeszcze bardziej intensywne wrażenia wizualne. Dzięki częstotliwości odświeżania sięgającej 120 Hz zintegrowana matryca vIPS zapewnia dwa razy wyższą liczbę klatek wyświetlanych na sekundę w porównaniu do standardowych wyświetlaczy i pozwala Ci cieszyć się prawdziwymi trzycyfrowymi wartościami FPS. Ruch i animacje są o wiele płynniejsze, a możliwość oglądania pod ostrym kątem gwarantuje, że obraz nie będzie się rozmywał, gdy więcej osób zbierze się wokół komputera w celu rozgrywki z podzielonym ekranem, oglądania filmów oraz pracy nad różnymi projektami.

81%
Stosunek ekranu do obudowy
Maks.
120 Hz
częstotliwość odświeżania
6,2mm
smukła ramka

DŹWIĘK

WZMOCNIJ SWÓJ DŹWIĘK

Dwa skierowane do przodu głośniki laptopa ROG Zephyrus G umieszczają Cię w samym środku gorącej akcji. Technologia Smart Amp zawsze utrzymuje się w ramach limitów w zakresie temperatury i wartości progowych – i to niezależnie od tego, jak mocno podkręcisz głośność. Zmniejsza to dystorsję i zapobiega uszkodzeniu stożków, zapewniając głośniejszy dźwięk o mocniejszych basach i szerszym zakresie dynamicznym. Certyfikacja Hi-Res Audio gwarantuje, że użytkownicy korzystający ze słuchawek i zestawów słuchawkowych otrzymają najwyższą jakość dźwięku.

Technologia
inteligentnego wzmacniacza
2X
głośniejszy
3,5X
więcej basów
3,5X
szerszy zakres dynamiczny

CHŁODZENIE

INTELIGENTNE CHŁODZENIE DLA LEPSZYCH WRAŻEŃ UŻYTKOWNIKA

Inteligentna strategia chłodzenia opracowana przez ROG to mieszanka odpowiednich funkcji i ustawień systemowych dla zapewnienia najlepszych wrażeń możliwych do uzyskania przy danej obudowie i komponentach – i to w każdym rodzaju zastosowań. Samooczyszczający się moduł termiczny zastosowany w laptopie Zephyrus G wydala kurz, w dłuższej perspektywie zwiększając stabilność systemu, podczas gdy wentylatory typu n-Blade obracają 83 łopatki umieszczone w każdym z nich, generując imponujący przepływ powietrza wewnątrz smukłej obudowy tego komputera. Oprogramowanie ROG Armoury Crate umożliwia płynne przełączanie pomiędzy trybami operacyjnymi w celu optymalnego dostosowania wydajności i poziomu emisji hałasu do danego zadania.

Przeciwkurzowe
automatycznie oczyszczające się wentylatory
83-łopatkowe
wentylatory
Niezależne
rurki cieplne
Profile scenariuszy
Płynne przełączanie trybów

KLAWIATURA

GENIALNE POSUNIĘCIE GAMINGOWE

Gracze od razu poczują się jak w domu dzięki klawiaturze o układzie sprzętu desktopowego, w której zastosowano wydzielony blok klawiszy funkcyjnych do ich intuicyjnego rozpoznawania, a także niezależne klawisze skrótów, które w bezpośrednim zasięgu użytkownika udostępniają przyciski sterowania głośnością, wyciszania mikrofonu oraz uruchamiania oprogramowania ROG Armoury Crate. Funkcja Overstroke powoduje wyższy punkt aktywacji w procesie naciskania klawiszy dla lepszej responsywności, natomiast technologia N-key rollover precyzyjnie rejestruje każde wciśnięcie w największej gorączce wirtualnej bitwy. Możesz pracować lub grać aż do późnej nocy przy blasku nieskazitelnego podświetlenia w kolorze białym.

Układ klawiszy
inspirowany desktopowym
N-key
Rollover
Białe podświetlenie
klawiatury
Technologia
Overstroke

EKSKLUZYWNE OPROGRAMOWANIE

DOSTRAJANIE I PERSONALIZACJA SYSTEMU W JEDNYM MIEJSCU

ROG Armoury Crate oferuje zarówno sterowanie pracą systemu, jak i oświetleniem, dzięki czemu najważniejsze opcje masz praktycznie zawsze pod ręką w jednej aplikacji narzędziowej. Wygodnie zdefiniujesz i spersonalizujesz profile scenariuszy gamingowych, które automatycznie dokonają określonych ustawień, kiedy uruchomisz swoje ulubione gry.

GameFirst V

GameVisual

Sonic Studio III

Sonic Radar III

Aura Core

Profile scenariuszy

XSplit Gamecaster

Aplikacja dla systemu Android/iOS

Technologia ROG GameFirst V maksymalizuje przepustowość dla Twojej gry! Nadaje ona priorytetu określonym pakietom sieciowym, zwiększając dostępną przepustowość dla najbardziej potrzebujących jej zastosowań, czyli rozgrywki internetowej i strumieniowania treści. Tryb Auto nadaje priorytetu wszystkim Twoim aplikacjom, podczas gdy tryb Manual pozwala Ci przypisywać programy do różnych kategorii i samemu określić ich priorytet. Ponadto ROG First zapewnia, że routery ROG oraz routery z serii ASUS RT nadają priorytetu pakietom w zależności od ustawień GameFirst V w Twoim laptopie ROG.

Oprogramowanie ROG GameVisual oferuje sześć profesjonalnie dostrojonych trybów graficznych do optymalizacji Twoich wrażeń wizualnych w określonym gatunku gier. Dla przykładu w trybie First Person Shooter (FPS) zwiększana jest widoczność w ciemnym otoczeniu, dzięki czemu dostrzeżesz każdego wroga czającego się w cieniu. Skorzystaj z GameVisual, aby zapewnić sobie najlepsze możliwe wrażenia w każdej grze ze swojej biblioteki gamingowej.

Sonic Studio III zaspokoi wszystkie Twoje wymagania dźwiękowe podczas rozgrywki. Główny panel sterowania tej aplikacji oferuje opcje ręcznej personalizacji, jak również dostęp do pięciu specjalnie dostrojonych trybów dźwiękowych do różnych typów gier. Zaawansowana funkcja wyciszania hałasów zewnętrznych, stabilizacja głośności głosu, a także niwelowanie echa podczas nagrywania – wszystko to zapewni Ci bardziej czystą transmisję głosu w czacie drużynowym oraz podczas strumieniowania.

Nowy silnik audio Sonic Radar III przetwarza dźwięki z większą czystością w zakresie przestrzennym i pozycyjnym, zapewniając Ci lepszą orientację środowiskową w trakcie rozgrywki. Wizualizacja detali dźwiękowych, np. w postaci wyświetlanych na ekranie strzałek wskazujących kierunek przychodzących dźwięków, mogą pomóc Ci wytrenować słuch oraz ewentualnie poprowadzą Cię przez akcję gry w sytuacjach, gdy dźwięk rozgrywki jest słabo słyszalny lub nawet całkowicie niesłyszalny.

Możesz spersonalizować oświetlenie RGB urządzeń peryferyjnych kompatybilnych z Aura, aby dopasować je do swojego stylu gamingowego. Za pomocą łatwego w obsłudze panelu sterowania Aura Core możesz dostosować wspaniałą gamę efektów świetlnych i kolorów. Oprócz przełączania wstępnie zdefiniowanych trybów oświetlenia masz również możliwość aktywowania Aura Sync, aby zsynchronizować kolory i efekty w kilku urządzeniach.

Automatyczne przełączanie między trybami Silent, Balanced oraz Turbo to tylko wstęp do funkcjonalności profili scenariuszy. Za ich pomocą można też zdefiniować dla danej aplikacji preferencje w zakresie innych ważnych ustawień systemowych – np. konfiguracji oświetlenia, aktywowania lub dezaktywowania klawisza Windows lub touchpada, a także wykorzystywanego profilu w aplikacjach GameFirst V i Sonic Studio III. Armoury Crate błyskawicznie zastosuje ustawienia dla lepszego dopasowania do wykonywanego aktualnie zadania, przy czym każdy profil możesz skonfigurować dokładnie według swoich preferencji.

Darmowa wersja usługi Xsplit Gamecaster pozwala Ci na strumieniowanie na żywo i transmitowanie bezpośrednio do platform streamingowych, jak również nagrywanie rozgrywki do wygodnego udostępniania online. Możliwa jest także interakcja z publicznością w czasie strumieniowania w serwisach YouTube i Twitch.

Zainstaluj darmową aplikację mobilną Armoury Crate dla systemu Android lub iOS, aby łatwo uzyskać dostęp do swoich ustawień bez przerywania rozgrywki! Aplikacja jest teraz dostępna w sklepach Google Play™ i App Store.

Gniazda I/O

SZEROKIE MOŻLIWOŚCI POŁĄCZEŃ

Podłącz swoje ulubione urządzenia i błyskawicznie dołącz do gry. Laptop ROG Zephyrus G jest wyposażony w jedno obustronne gniazdo Type-C™ (USB-C™) ze szczytową przepustowością na poziomie 10 Gb/s za pośrednictwem USB 3.1 Gen 2, a także trzy gniazda USB 3.1 Gen 1 Type-A, które świetnie nadają się do podłączenia Twojego gamepada, myszki i innych urządzeń. Możesz również skorzystać z gniazda HDMI 2.0 do podłączenia monitora lub telewizora o rozdzielczości 4K, co pozwoli Ci na oglądanie filmów i plików wideo w UHD, a także rozgrywkę przy maksymalnej częstotliwości odświeżania 60 Hz. Surfuj po Internecie za pośrednictwem bezprzewodowej karty pracującej w standardzie 802.11ac albo użyj gigabitowego połączenia Ethernet dla zapewnienia niskich opóźnień, co sprawdzi się idealnie w grach wieloosobowych o superszybkiej akcji.

12USB 3.1 Gen1 Type-A 3Kensington Lock 4Power 5RJ45 6HDMI 2.0 7USB 3.1 Gen1 Type-A 8USB 3.1 Gen2 Type-C with DisplayPort™ 1.4 93.5mm Audio Jack

ZESTAW AKCESORIÓW

WYPOSAŻ SIĘ DO ROZGRYWKI I INNYCH ZADAŃ

Zapewnij sobie laptopa ROG Zephyrus G wraz z całym zestawem gamingowych urządzeń peryferyjnych i akcesoriów. Ulepsz swoją jakość strumieniowania, dodając zewnętrzną kamerę internetową ROG GC21, która oferuje ostry obraz w FHD przy doskonałych 60 klatkach na sekundę, dzięki czemu każdy ruch będzie bardziej płynny i bogatszy w detale. Pomimo podwojenia wartości FPS w stosunku do konwencjonalnych kamer internetowych, ROG GC21 mierzy po złożeniu jedynie 17 mm grubości i można ją z łatwością schować w kieszeni. Możesz umieścić kamerę internetową podłączaną przez USB w praktycznie dowolnym miejscu w celu uzyskania idealnego kąta nagrywania, a ponadto Twój głos będzie doskonale słyszalny dzięki zastosowaniu zestawu mikrofonów z kształtowaniem wiązki.

* Oferta pakietu z peryferiami może się różnić w zależności od regionu. Dokładną ofertę można uzyskać u lokalnego dostawcy.

© 2019 NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, NVIDIA BatteryBoost, NVIDIA Turing, Optimus i ShadowPlay są zastrzeżonymi znakami towarowymi i/lub znakami handlowymi firmy NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wszystkie znaki handlowe i prawa autorskie należą do ich odpowiednich właścicieli. © 2018 Square Enix Limited. Opracowane przez Eidos Interactive Corporation. © 2017 Bethesda Softworks LLC, firma należąca do spółki ZeniMax Media. Wszystkie prawa zastrzeżone. © 2018 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, CALL OF DUTY BLACK OPS, a także logo tarczy są znakami handlowymi firmy Activision Publishing, Inc. ©2019 Electronic Arts Inc., EA, logo EA, logo DICE, Battlefield, Battlefield V oraz logo Battlefield V są znakami handlowymi firmy Electronic Arts Inc. ŻADEN PRODUCENT BRONI, POJAZDÓW LUB SPRZĘTU NIE JEST ZWIĄZANY ANI NIE SPONSOROWAŁ, CZY TEŻ W INNY SPOSÓB PROMOWAŁ TEJ GRY. Zdjęcia pochodzą z silnika rozgrywki. © 2019 Koch Media GmbH, opublikowane przez Deep Silver. Opracowane przez 4A Games. 4A Games Limited oraz odpowiednie logo to znaki handlowe spółki 4A Games Limited. Gra Metro Exodus jest inspirowana bestsellerowymi na całym świecie nowelami METRO 2033 i METRO 2035, których autorem jest Dmitry Glukhovsky. Wszystkie znaki handlowe, znaki logo i prawa autorskie należą do ich odpowiednich właścicieli. © 2019, Epic Games, Inc. Epic, Epic Games, logo Epic Games, Fortnite, logo Fortnite, Unreal, Unreal Engine 4 oraz UE4 to znaki handlowe Epic Games, Inc. w Stanach Zjednoczonych Ameryki i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone.

ŚWIETNY STYL BEZ WYSIŁKU

Obudowa wyróżnia się połączeniem wyraźnych linii z dopracowanym wzornictwem, dlatego robi świetne wrażenie bez przesadnego zwracania na siebie uwagi. Pokrywę zdobi szczotkowana struktura powierzchni ze stylizowanym, diagonalnym rozcięciem, której kontynuację można dostrzec w otworach wentylacyjnych umieszczonych wzdłuż krawędzi pod ekranem. Subtelne krawędzie zewnętrzne są wykrawane diamentem i charakteryzują się głębokim zagłębieniem w pobliżu touchpada, dzięki czemu bez wysiłku otworzysz laptopa jednym palcem. Białe podświetlenie klawiatury jest doskonałym akcentem dla czarnej obudowy, zapewniając bardzo gustowne światło, podczas gdy kultowe logo ROG na pokrywie lśni w kolorze czerwonym.

UZBROJONY W PROCESOR AMD® RYZEN™

Napędzany układem APU do urządzeń mobilnych AMD® Ryzen™ 7 3750H laptop ROG Zephyrus G jest świetnie wyposażony do codziennego użytkowania, jak również poradzi sobie ze wszelkimi innymi zadaniami: od szybkich meczów gamingowych aż po maratonowe sesje studiowania poza domem. Cztery rdzenie i osiem wątków tego CPU bez trudu zapewnią Ci wystarczającą moc do wykonywania szerokiej gamy produktywnych zadań i projektów multimedialnych oraz rozgrywki w popularne gry. Zarządzaj każdym nowym dniem, korzystając z laptopa wyposażonego w energooszczędny i wydajny procesor AMD® Ryzen™.

EKSPERCKO DOSTROJONA GRAFIKA

Zaawansowana karta graficzna NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti jest w stanie zaoferować częstotliwość taktowania zegara sięgającą 1435 MHz przy mocy 60 W w trybie Turbo z użyciem funkcji ROG Boost, zapewniając laptopowi ROG Zephyrus G moc i szybkość do stabilnego utrzymania płynności animacji przy wysokiej wartości FPS w szeregu popularnych gier. Wszystkie typy gier, od pierwszoosobowych strzelanek aż po RPG o wrażeniach kinowych korzystają z niezawodnej ogólnej wydajności i płynności tej karty graficznej, a Ty cieszysz się ostrością obrazu wymaganą do pełnej koncentracji na akcji rozgrywki.

* Wydajność zależy od konfiguracji systemu. System użyty do testu wartości FPS: karta graficzna NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti, procesor AMD® Ryzen™ 7 3750H, a także 32 GB pamięci DDR4 SDRAM.

LoL
130
Grafika na Ultra
PUBG
103
Grafika na Medium
Apex Legends
73
Grafika na High

SUPERSZYBKI DYSK SSD NVME

Nawet najbardziej wymagające programy są ładowane szybciej ze zwinnego dysku SSD typu NVM Express® (NVMe®). Ten dysk wykorzystujący złącze PCI Express® oferuje maksymalnie 512 GB przestrzeni na dane, a więc mnóstwo miejsca na Twoje ważne projekty, najnowsze gry oraz ulubione media. Krótsze czasy ładowania wszystkich Twoich aplikacji i programów oznaczają mniej czasu traconego na oczekiwaniu, a więcej cennego czasu spędzanego na pracy i rozgrywce.

DWUKANAŁOWA PAMIĘĆ DDR4

Dzięki wyposażeniu laptopa ROG Zephyrus G w wydajny procesor czterordzeniowy i maksymalnie 32 GB dwukanałowej pamięci DDR4-2400 błyskawicznie wykonuje on codzienne prace wielozadaniowe. Zainstalowana pamięć RAM oferuje wysoką przepustowość dla zagwarantowania, że jednoczesne czynności, takie jak nauka, strumieniowanie oraz przeglądanie Internetu, będą wykonywane z większą ogólną wydajnością i efektywnością energetyczną niż miało to miejsce przy modułach pamięci poprzedniej generacji.

SAMOOCZYSZCZAJĄCY SIĘ SYSTEM CHŁODZENIA

Utrzymywanie radiatorów w stanie wolnym od zanieczyszczeń jest najważniejszym warunkiem zachowania optymalnej wydajności wydalania ciepła, dlatego nasi inżynierowie zaprojektowali specjalny tunel przeciwpyłowy, który wyłapuje cząsteczki kurzu i przekierowuje je na zewnątrz obudowy. Taki system zapobiega zbieraniu się kurzu na żebrach radiatorów. Ten samooczyszczający się system pomaga zagwarantować stałą wydajność układu chłodzenia, co z kolei gwarantuje stabilność i niezawodność systemu przez dłuższy czas.

WIĘKSZA LICZBA ŁOPATEK, LEPSZY PRZEPŁYW POWIETRZA

Smukła obudowa udostępnia bardzo mało miejsca na chłodzenie, dlatego udoskonaliliśmy każdy aspekt wentylatorów n-Blade dla zmaksymalizowania cyrkulacji powietrza. Otwory wlotowe zostały rozmyślnie ukształtowane i rozmieszczone, co pozwala na zasysanie większej ilości powietrza. Po dotarciu powietrza do wnętrza obudowy jest ono kierowane w stronę radiatorów za pomocą łopatek z ciekłokrystalicznego polimeru, które są o 33% węższe niż konwencjonalne konstrukcje tego typu, a jednak wystarczająco mocne do pracy na wysokich obrotach. Także w laptopie Zephyrus G udało się osiągnąć największą gęstość łopatek: 83 w każdym wentylatorze, co nawet o 17% poprawia przepływ powietrza.

ZAAWANSOWANY UKŁAD CHŁODZENIA

Trzy rurki cieplne pod powierzchnią obudowy odprowadzają ciepło nie tylko od CPU i GPU, ale również od obwodu zasilania tych komponentów. Redukcja temperatury tych komponentów zasilania w dłuższej perspektywie pomaga zwiększyć stabilność i niezawodność systemu. Układy CPU i GPU dysponują własnymi rurkami cieplnymi podłączonymi do wspólnie wykorzystywanych radiatorów. Takie rozwiązanie zapewnia skuteczne chłodzenie przy każdym stopniu obciążenia.

Silent Balanced Turbo Reading
35 dB
Movie
45 dB
Gaming
49 dB

ODPOWIEDNI TRYB DO DANEJ SYTUACJI

Laptopy gamingowe są tak wszechstronne, że radzą sobie z szerokim zakresem różnych zadań, które jednak charakteryzują się bardzo zróżnicowanymi wymaganiami. Dlatego inteligentny układ chłodzenia odpowiednio dostosowuje się do tych wymagań. Automatycznie przełącza on między trybami operacyjnymi, które optymalizują wydajność i poziom emisji hałasu pod kątem różnych gier i zastosowań. Tryb Turbo wykorzystuje najwyższe prędkości wentylatora i częstotliwości taktowania w celu utrzymania maksymalnej prędkości pracy, w trybie Balanced taktowanie i chłodzenie są regulowane dla obniżenia poziomu hałasu podczas rozgrywki, natomiast tryb Silent oferuje jeszcze cichszą pracę podczas lekkiej pracy i rozrywki.

Odstępy pomiędzy klawiszami funkcyjnymi dla łatwiejszego rozpoznawania. Wydłużony klawisz spacji o przeprojektowanym kształcie gwarantujący wyższy komfort użytkowania i mniej nietrafionych naciśnięć. Wyizolowane klawisze kursora dla większej precyzji sterowania opuszkami palców.

ZAPROJEKTOWANA DLA GRACZY

Zintegrowana klawiatura została zoptymalizowana pod kątem precyzji wprowadzania danych, komfortu podczas pisania oraz ogólnej dokładności sterowania – dlatego jest doskonała do poważnych zadań gamingowych. Klawisze funkcyjne strategicznie są oddzielone i zgrupowane w cztery bloki z odstępami pomiędzy nimi dla intuicyjnego rozpoznawania w trakcie korzystania, podczas gdy przyciski kursora zapewniają lepsze sterowanie samymi opuszkami palców. Ponadto przeprojektowany i wydłużony klawisz spacji gwarantuje wyższy komfort i dokładność, kiedy wskakujesz do rozgrywki o błyskawicznej akcji.

Odstępy pomiędzy klawiszami funkcyjnymi dla łatwiejszego rozpoznawania.

Wydłużony klawisz spacji o przeprojektowanym kształcie gwarantuje wyższy komfort użytkowania i mniej nietrafionych naciśnięć.

Wyizolowane klawisze kursora dla większej precyzji sterowania opuszkami palców.

Wyizolowane gamingowe klawisze skrótów do szybkiego dostępu i łatwego rozpoznawania. Zgrupowane klawisze funkcyjne dla lepszej kontroli.

KLAWISZE SKRÓTÓW DLA GRACZY

Cztery niezależne gamingowe klawisze skrótów są wydzielone nieco powyżej innych przycisków klawiatury w celu szybkiego dostępu do funkcji sterowania głośnością, wyciszania mikrofonu oraz funkcji aplikacji Armoury Crate. Są one rozmieszczone w lewym górnym rogu, dzięki czemu masz do nich natychmiastowy dostęp, bez konieczności wychodzenia klawiszem Tab lub zdejmowania prawej ręki z myszy. Włącz swój mikrofon, aby ustalić strategię wspólnie ze swoim zespołem albo zwiększ głośność, żeby bez utraty koncentracji na akcji rozgrywki móc usłyszeć każdy ruch wroga w pobliżu.

Wyizolowane gamingowe klawisze skrótów do szybkiego dostępu i łatwego rozpoznawania.

Zgrupowane klawisze funkcyjne dla lepszej kontroli.

Dystans po wysłaniu sygnału

Punkt aktywacji

PERFEKCYJNIE SKALIBROWANY PROCES NACISKANIA

Technologia ROG Overstroke oferuje bardziej responsywne wrażenia gamingowe poprzez aktywację w wyższym punkcie po naciśnięciu klawisza. Wczesna aktywacja umożliwia szybsze i bardzo wygodne wprowadzanie danych, co w dłuższej perspektywie zwiększy Twoją precyzję, natomiast dłuższy czas skoku po aktywacji sprawia, że sterowanie staje się bardziej komfortowe. W parze z technologią N-key rollover, która umożliwia rejestrowanie kilku jednoczesnych naciśnięć, klawiatura ta dodaje wymagany element precyzji do superszybkich bitew i poważnych rozgrywek wieloosobowych, kiedy szybkie reakcje naprawdę się liczą.

Zamknij
SPECYFIKACJA
GA502
Procesor
Procesor AMD® Ryzen™ 7 3750H
System operacyjny
Windows 10 Pro - ASUS zaleca system Windows 10 Pro.
Windows 10 Home - ASUS zaleca system Windows 10 Pro.
Pamieć
DDR4 2400MHz SDRAM
Maks. 32GB
Wyświetlacz
15.6-inch Non-glare Full HD (1920 x 1080) vIPS-level panel, 60 / 120Hz
Sprzęt gotowy na VR
TAK
Grafika
NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti
6GB GDDR6 VRAM (Boost Clock: 1435MHz, 60W)
Magazyn danych
M.2 NVMe PCIe 3.0 x 2 256 / 512GB
Oprogramowanie
Armoury Crate
GameFirst V
GameVisual
Kategoria
Ultra-slim Gaming
Klawiatura
Backlit chicklet keyboard
Hot keys: Volume up / Volume down / Microphone mute / ROG Armoury Crate
N key rollover
Połączenie sieciowe
802.11ac 1*1 + BT5.0
Interfejsy
1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C with DisplayPort™ 1.4
3 x USB 3.1 Gen 1 Type-A
1 x HDMI 2.0b
1 x 3.5mm headphone and microphone combo jack
1 x Kensington lock
1 x RJ-45 jack
Dźwięk
2 x 1W speakers with Smart AMP technology
Array Microphones
Zasilacz
180W power adaptor
Wymiary
Szerokość: 36,0cm
Głębokość: 25,2cm
Wysokość: 1,99-2,04cm
Waga
2.1kg

GDZIE KUPISZ

X-KOM
Gdzie kupisz

GDZIE KUPISZ

X-KOM