NOWY ROZDZIAŁ W GAMINGU

WYDAJNY, PRZEMYŚLANY, SOLIDNY

Logo Intel Procesor
Intel® Core™ i7

ASUS ROG FX753

ASUS TUF Gaming FX504 to wydajny laptop z systemem Windows 10 oferujący zarówno wciągającą rozgrywkę, jak i bardzo długą żywotność, która wychodzi daleko poza standardy branżowe. Opatentowany system Anti-Dust Cooling (ADC) zapewnia długotrwałą i stabilną pracę, podczas gdy ekran klasy IPS i 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny w pełni angażują wszystkie Twoje zmysły. FX504 jest więc laptopem spełniającym wszystkie potrzeby – i to w korzystnej cenie!

PIERWSZY LAPTOP Z SERII TUF GAMING

Prawdziwy Twardziel

Wytrzymały i lekki FX504 to pierwszy laptop z rodziny produktów TUF Gaming. To wyjątkowo wydajny, mobilny i wszechstronny laptop, który bez problemu poradzi sobie z najnowszymi grami oraz wielozadaniowością, zapewniając jednocześnie niezrównaną wytrzymałość. Opatentowany system Anti-Dust Cooling usuwa szkodliwe cząsteczki pyłu oraz brudu na zewnątrz, przez co zapewnia odpowiednie chłodzenie podczas intensywnej rozgrywki i wydłuża żywotność komputera. Niezależnie od tego, czy wykorzystujesz FX504 do gier czy też do pracy – klawiatura o przetestowanej żywotności 20 mln uderzeń w klawisze spokojnie sobie z tym poradzi. FX504 to nieprzeciętny twardziel, który wystarczy na dłużej.

Mobilna wydajność
Anti-Dust Cooling
Dźwięk 7.1-kanałowy
Wyjątkowo wytrzymała klawiatura
Wi-Fi Wave 2
Hybrydowy dysk twardy
Mobilna wydajność
Anti-Dust Cooling
Dźwięk 7.1-kanałowy
Wyjątkowo wytrzymała
klawiatura
Wi-Fi Wave 2
Hybrydowy dysk twardy

WZORNICTWO

STONOWANA STYLISTYKA

FX504 został stworzony do intensywnej rozgrywki oraz efektywnej wielozadaniowości – i tak też wygląda. Pokaż całemu światu, że jesteś graczem i zrób to w stylu, który nie będzie zbyt krzykliwy w pracy czy też na uczelni.

* Wzór może się różnić w zależności od regionu

MOBILNA WYDAJNOŚĆ

PRACUJ INTENSYWNIE.
GRAJ JESZCZE INTENSYWNIEJ.

FX504 jest wyposażony w procesor Intel® Core™ i5 ósmej generacji oraz kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti z pełną obsługą Microsoft® DirectX® 12. Wszystko to zostało umieszczone w imponująco smukłej i lekkiej obudowie, o profilu mierzącym 2,5 cm i wadze 2,3 kg. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wielozadaniowości do pracy lub szkoły, czy też chcesz się zrelaksować oglądając filmy lub słuchając muzyki w drodze – FX504 oferuje Ci do tego wystarczającą wydajność!

* może różnić się w zależności od konfiguracji urządzenia

Procesor
Intel® Core™ i5
 
Windows
10 Home
NVIDIA GeForce
GTX 1060
GPU

Szybka matryca

ZANURZ SIĘ W ŚWIECIE GRY

Laptop FX504 dysponuje 15,6-calowym ekranem szerokokątnym klasy IPS. Ekran ten oferuje doskonały kontrast i wierne odwzorowanie kolorów, dzięki czemu otrzymujesz doskonałe wrażenia wizualne, które przeniosą Cię do samego centrum wydarzeń. Wyświetlacz jest matowy i chroni przed irytującymi odbiciami światła podczas użytkowania.

* może różnić się w zależności od konfiguracji urządzenia
klasy IPS
panel
500:01:00
Kontrast
170 stopni
szerokie kąty widzenia
Matowa
matryca

TECHNOLOGIA HYPERCOOL

UDOSKONALONE CHŁODZENIE I DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆ

Zastosowany w laptopie FX504 system chłodzenia znacznie wydłuża jego żywotność i zapewnia stabilną wydajność nawet podczas najbardziej intensywnej rozgrywki – m.in. dzięki technologii HyperCool łączącej opatentowany system samooczyszczania ADC z funkcją Fan Overboost. System ADC usuwa kurz z obudowy komputera przez dwa dedykowane tunele i działa na zasadzie centralnego systemu obronnego komputera – zapobiega gromadzeniu się pyłu na żebrach radiatorów, przez co zwiększa stabilność pracy oraz wydłuża żywotność urządzenia. Natomiast funkcja Fan Overboost umożliwia dostosowanie prędkością wentylatorów do charakteru wykonywanych zadań. Podwójny układ rurek cieplnych i wentylatorów osobno chłodzi procesor i kartę graficzną, zaś specjalnie zaprojektowana obudowa zapewnia lepszy przepływ powietrza, zwiększając efektywność systemu chłodzenia nawet o 27% w porównaniu do standardowych konstrukcji. FX504 zaprojektowano z myślą o graczach - jeden z wentylatorów umiejscowiliśmy tuż pod grupą klawiszy WASD, by zapewnić komfort użytkowania nawet podczas najdłuższej rozgrywki.

Opatentowany
Anti-Dust Cooling
dla dłuższej żywotności
Wydajny
podwójny
układ chłodzenia
Technologia
Fan
Overboost
Opatentowany
system przepływu powietrza
w obudowie
Inteligentne
chłodzenie
klawiatury

Dowiedz się więcej na temat systemu chłodzenia

System Anti-Dust

Dwa specjalnie zaprojektowane tunele przeciwpyłowe znajdujące się na krawędziach wentylatorów zmuszają cząstki kurzu i brud do opuszczenia obudowy. Nagromadzenie się kurzu między łopatkami wiatraków lub wewnątrz obudowy jest częstym problemem w laptopach. W dłuższej perspektywie prowadzi do zmniejszenia wydajności systemu chłodzenia, wysokiego zużycia baterii i wentylatorów, a nawet może spowodować uszkodzenie systemu. Natomiast otwarcie obudowy może spowodować utratę gwarancji, zaś serwisowanie jest czasochłonne i kosztowne. Opatentowany system Anti-Dust Cooling zapobiega odkładaniu się kurzu w laptopie co przekłada się na zwiększonoą żywotność i niezawodność urządzenia.

Funkcja Overboost

Pojedyncze naciśnięcie przycisku funkcyjnego pozwala szybko wybrać jeden z trzech trybów pracy wentylatora i kontrolować jego poziom hałasu oraz zużycie energii. Tryb Fan Overboost inteligentnie zwiększa moc wentylatora, gdy temperatura procesora i GPU wzrasta, aby zapewnić stabilność systemu podczas intensywnej rozgrywki. Tryb cichy ogranicza poziom hałasu i zużycie energii, co jest idealne dla mniej wymagających zadań, takich jak surfowanie w Internecie lub praca biurowa. Tryb zrównoważony łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów, zapewniając stabilną pracę wentylatora przy umiarkowanym poziomie hałasu i zużyciu energii.

Specjalnie zaprojektowana obudowa

Każda część FX504 służy do poprawy stabilności i wydajności systemu. Innowacyjna i opatentowana pokrywa w kształcie trapezu współgra z otworami wentylacyjnymi, co zwiększa efektywność termiczną nawet o 27% w porównaniu do standardowych pokryw laptopów.

Play It Cool

FX504 zaprojektowano z myślą o graczach - jeden z wentylatorów umiejscowiliśmy tuż pod grupą klawiszy WASD, by zapewnić komfort użytkowania nawet podczas najdłuższej rozgrywki.

DTS HEADPHONE:X™

WCIĄGAJĄCY 7.1-KANAŁOWY DŹWIĘK PRZESTRZENNY

Technologia DTS Headphone:X™ oferuje bardzo wciągający, 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny, zapewniający Ci wrażenia audio o jakości kinowej z Twoich słuchawek, głośników zewnętrznych lub zintegrowanych głośników laptopa. Niezależnie od tego, czy grasz, oglądasz film lub kibicujesz swojej ulubionej drużynie podczas transmisji sportowej – system DTS oferuje Ci różne tryby ustawień, dzięki którym znajdziesz się w samym środku akcji! Profil Game umożliwia przetwarzanie dźwięków z większą precyzją niż kiedykolwiek wcześniej, umożliwiając maksymalną kontrolę otoczenia podczas rozgrywki. Ponadto zintegrowany equalizer zaspokoi potrzeby każdego audiofila, zapewniając bogatą gamę opcji dostosowania i spersonalizowania przestrzeni dźwiękowej.

Prawdziwy
7.1-kanałowy
dźwięk przestrzenny
Zoptymalizowane
profile dźwiękowe
Game / Movie / Sports
Opcje dźwiękowe
Equalizer
klasy audiofilskiej

WYJĄTKOWO WYTRZYMAŁA KLAWIATURA

ZOPTYMALIZOWANA DO ROZGRYWKI
I PISANIA

Każdy komponent laptopa FX504 został dokładnie przemyślany i zaprojektowany pod kątem najwyższej trwałości, a jego klawiatura, inspirowana sprzętem desktopowym, została zoptymalizowana zarówno do długiej rozgrywki jak i pisania tekstów. Oferując żywotność na poziomie 20 milionów wciśnięć klawiatura FX504 jest jedną z najbardziej trwałych klawiatur laptopowych – o dwukrotnie większej wytrzymałości niż standardowy poziom branżowy wynoszący 10 milionów wciśnięć. Klawisze z mechanizmem nożycowym i nasadkami z wgłębieniem 0,25 mm oferują skok na poziomie 1,8 mm – dla płynnych, a jednocześnie wyraźnie wyczuwalnych reakcji podczas pisania. Podświetlenie w żywym kolorze czerwonym zapewnia doskonały komfort podczas grania lub pracy w ciemności. Unikalna technologia Overstroke oraz zaakcentowane klawisze WASD, szeroki przycisk spacji i wyizolowane klawisze kursora umożliwiają szybkie i bardzo precyzyjne sterowanie.

Konstrukcja
inspirowana klawiaturami desktopowymi
20milionów
naciśnięć klawisza
1,8mm
Skok klawiszy
0,25mm
Zakrzywienie nasadek klawiszy
Technologia
Overstroke

Dowiedz się więcej na temat klawiatury

20 MILIONÓW WCIŚNIĘĆ KLAWISZY

Klawiatury są często słabymi punktami aktualnie dostępnych laptopów, czy to ze względu na niewygodne rozmieszczenie klawiszy, niską precyzję reagowania, czy też po prostu dlatego, że nie można na nich polegać. Średnia szybkość pisania bezwzrokowego (10 palcami) wynosi 8000 wciśnięć na godzinę (KPH), co stawia przed sprzętem naprawdę wysokie wymagania i wyjaśnia, dlaczego standardowe klawiatury psują się po zaledwie kilku latach użytkowania. Laptop FX504 jest wyposażony w klawiaturę inspirowaną sprzętem desktopowym i korzystającą z ekskluzywnej technologii Overstroke. Każdy klawisz wytrzyma nawet 20 milionów wciśnięć. Klawiatura tego laptopa zapewnia wydłużoną żywotność bez żadnych kompromisów w zakresie precyzji i komfortu użytkowania.

ROZMIESZCZENIE KLAWISZY INSPIROWANE KLAWIATURAMI DESKTOPOWYMI

Aby zapewnić Ci doskonałe wrażenia podczas rozgrywki i pisania tekstów, oraz aby wyeliminować konieczność zakupu dodatkowej klawiatury zastosowaliśmy w FX504 nowe rozmieszczenie klawiszy, które czerpie inspiracje z wzornictwa najlepszych desktopowych klawiatur gamingowych. Konstrukcja całego modułu klawiatury jest teraz dostosowana do układu Twoich palców podczas rozgrywki. Klawiatura posiada odstępy pomiędzy klawiszami funkcyjnymi dla ich łatwiejszej identyfikacji, osobny przycisk zasilania, a także wyizolowane klawisze kursora umożliwiające precyzyjne sterowanie samymi opuszkami palców.1. Osobny przycisk zasilania 2. Prosta linia pomiędzy klawiszami Enter / Shift / Crtl 3. Odstępy pomiędzy klawiszami funkcyjnymi 4. Wyizolowane klawisze kursora 5. Wydłużony klawisz spacji

EKSKLUZYWNA TECHNOLOGIA OVERSTROKE

Ekskluzywna technologia Overstroke zapewnia każdemu klawiszowi idealnie wyważoną siłę nacisku (czyli siłę konieczną do pełnego wciśnięcia klawisza) na poziomie 62 gramów, wczesny punkt wysyłania sygnału dla większej dokładności wprowadzania poleceń oraz wydłużony dystans po wysłaniu sygnału, co z kolei zapewnia większy komfort pisania i doskonale sprawdzi się podczas rozgrywki lub pisania przez dłuższy czas.

Skok klawiszy Skok klawiszy Punkt wysyłania
sygnału
Dystans po
wysłaniu sygnału
FX504 Standardowe klawiatury
SPECYFIKACJA
FX504
Procesor
Procesor Intel® Core™ i7 8750H
Procesor Intel® Core™ i5 8300H
System operacyjny
Windows 10 Home - ASUS zaleca system Windows 10 Pro.
Chipset
Intel® HM370 Express Chipsets
Pamieć
DDR4 2666MHz SDRAM, 2 x SO-DIMM socket , do 32 GB SDRAM up to 16 GB Intel® Optane™ memory
Wyświetlacz
15.6" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 60Hz 45% NTSC, Anti-Glare IPS-level Panel
15.6" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 60Hz 45% NTSC, Anti-Glare Panel
15.6" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 120Hz 94% NTSC, Anti-Glare Panel
Grafika
NVIDIA GeForce GTX 1050 2GB/4GB GDDR5 VRAM
NVIDIA GeForce GTX 1050TI 2GB/4GB GDDR5 VRAM
NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB/6GB GDDR5 VRAM
Magazyn danych
Hard Drives:
1TB 5400RPM SATA HDD
1TB 7200RPM SATA HDD
SSD:
128GB/256GB PCIE Gen3
1TB 5400RPM SATA HDD (FireCuda)
256GB SATA3 M.2
Klawiatura
Illuminated Chiclet Keyboard
Kamera
Kamera internetowa HD
Połączenie sieciowe
Wi-Fi
Zintegrowana 802.11 AC (2x2)
Bluetooth
Built-in Bluetooth V4.0
Interfejsy
1 x wielofunkcyjne gniazdo audio
1 x RJ45 LAN Jack dla LAN
1 x HDMI , Obsługa HDMI 1.4
1 x Type A USB2.0
2 x USB 3.0 port(s) Type A
Dźwięk
Bang & Olufsen ICEpower® Support Windows 10 Cortana with Voice
Bateria
3 -komorowa 48 Whrs
Zasilacz
Wyjście :
19 V DC, A, 120 W
Plug Type :ø5.5 (mm)
Wejście :
100 -240 V AC, 50/60 Hz uniwersalne
Wymiary
384 x 262 x 25 mm (szer. x gł. x wys.)
Waga
2.3 kg
Zabezpieczenia
Zamek Kensington
Uwaga
*Model z pakietem gier (opcjonalnie): zawarte w pakiecie gry można aktywować w ciągu 180 dni od aktywacji systemu Microsoft Windows. Jeśli system Microsoft Windows nie został jeszcze aktywowany, gry z pakietu będzie można aktywować w ciągu 2 lat od daty wyprodukowania komputera (MFD).
*Specyfikacja oraz oferta promocyjna mogą się różnić od podanej na stronie. Prosimy o kontakt z dostawcą w celu uzyskania dokładnych informacji. Produkty mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach.

GDZIE KUPISZ

KOMPUTRONIK
MediaExpert
X-KOM
MediaMarkt
Saturn
Gdzie kupisz

GDZIE KUPISZ

KOMPUTRONIK MediaExpert X-KOM MediaMarkt Saturn