Perfekcja wydajności i mobilności.

Logo Intel Procesor Intel® Core™ i7

ASUS FX503 to kompaktowy i bardzo wydajny laptop z systemem Windows 10, który jest wyposażony w najnowszy procesor 7. generacji Intel® Core™ oraz kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1050. Bateria o wysokiej pojemności zapewnia Ci produktywność i rozrywkę przez cały dzień, podczas gdy inteligentny system chłodzenia umożliwia sesje gamingowe bardzo wymagające pod względem przetwarzania grafiki – bez throttlingu. Ponadto dzięki jego niewielkiej wadze, ten niesamowicie wydajny laptop możesz zabierać ze sobą wszędzie tam, gdzie chcesz grać, pracować, albo w dowolne miejsce, w które się udajesz!

DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ

FX503 jest wyposażony w najnowszy procesor 7. generacji Intel Core oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050 z pełną obsługą Microsoft® DirectX® 12, a wszystko to zostało umieszczone w obudowie, która jest zarówno stylowa, jak i bardzo lekka. Wysoka wydajność idzie tutaj w parze z baterią o bardzo wysokiej jakości, co umożliwia bardzo długie sesje gamingowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wielozadaniowości do pracy lub szkoły, czy też chcesz się relaksować oglądając filmy lub słuchając muzyki – FX503 oferuje Ci do tego wystarczającą wydajność!

* Specyfikacje mogą się różnić w zależności od konfiguracji.

Windows 10 Home
Intel
Core i5
CPU
NVIDIA® GeForce®
GTX 1050
GPU

ULTRASZYBKIE I SUPERPŁYNNE EFEKTY WIZUALNE

Matowa matryca Full HD klasy IPS zapewnia doskonałą spójność kontrastu i koloru, a także zapobiega zmianie kolorów, nawet podczas oglądania z ekstremalnych pozycji – wyświetlany na nim obraz jest więc zawsze czytelny. Zastosowaliśmy także matowe wykończenie powierzchni, praktycznie eliminując rozpraszające odblaski i odbicia.

* Rzeczywiste specyfikacje mogą się różnić w zależności od konfiguracji

60Hz
Częstotliwość odświeżania
Matowa
Powierzchnia panelu

NISKOPROFILOWA KLAWIATURA Z FUNKCJĄ ANTI-GHOSTING

Klawiatura FX503 została tak samo inteligentnie zaprojektowana, jak wszystkie inne komponenty tego laptopa. Niskoprofilowe klawisze z mechanizmem nożycowym oferują skok na poziomie 1,8 mm dla wyraźnie odczuwalnych kliknięć podczas pisania, a także są podświetlone w żywym kolorze czerwonym, co gwarantuje wygodę użytkowania w dzień i w nocy. FX503 dysponuje również zaakcentowanymi klawiszami WASD, technologią N-key rollover, szerokim klawiszem spacji, wydzielonymi klawiszami kursora, a nasadki klawiszy mają wgłębienie 0,25 mm, umożliwiające szybkie, precyzyjne i wygodne sterowanie, które jest tak ważne podczas intensywnych sesji gamingowych!

1,8mm
Skok klawiszy
N-key
Rollover
Wydzielone
Klawisze kursora

Stylowy i smukły, zaskakująco lekki

Ultraprzenośna i stylowa konstrukcja charakteryzuje się smukłym profilem mierzącym 2,4 cm. Jest ona również zaskakująco lekka, ważąc zaledwie 2,5 kg, dzięki czemu prawie w ogóle nie odczujesz ciężaru tego laptopa wkładając go do torby lub plecaka.

2,5kg
Waga
2,4cm
Wysokość

INTELIGENTNIE ZAPROJEKTOWANY SYSTEM CHŁODZENIA

FX503 wykorzystuje dwie miedziane rurki cieplne i system dwóch wentylatorów do osobnego chłodzenia procesora oraz karty graficznej. Zapewnia to wysoką stabilność pracy i zapobiega dławieniu się systemu (throttlingowi), nawet podczas intensywnych sesji gamingowych. Dodatkowa funkcja Fan Overboost maksymalizuje efektywność chłodzenia, zapewniając FX503 stabilność pracy, jaka jest wymagana do wykonywania każdego rodzaju zadań.

DO 32 GB PAMIĘCI DDR4

Dzięki wyposażeniu laptopa FX503 w nawet 32 GB pamięci DDR4 RAM, zapewnia on użytkownikowi doskonałą równowagę pomiędzy wysoką wydajnością a efektywnością zużycia energii.

* Rzeczywiste specyfikacje mogą się różnić w zależności od konfiguracji

Dysk hybrydowy SSHD FireCuda

FireCuda SHDD o prędkości 5400 rpm to najszybszy dysk twardy spośród wszystkich dostępnych na rynku. Umożliwia on nawet 2 razy szybsze ładowanie gier niż ze standardowego dysku twardego o poj. 1 TB zainstalowanego w większości innych laptopów. Pamięć flash zintegrowana w dysku FireCuda funkcjonuje na zasadzie podobnej do pamięci cache – zapisując najczęściej wykorzystywane dane bez konieczności wykorzystywania dysku twardego. W efekcie tego uzyskano mniejsze zużycie energii oraz zwiększoną wydajność i wytrzymałość systemu. Takie rozwiązanie przyczynia się również do obniżenia hałasu i zapewnia większą stabilność pracy. Mając do dyspozycji 1 TB pamięci dyskowej nie musisz kasować swoich starszych gier, aby zrobić miejsce na nowe. Maksymalnie wykorzystaj swoje dyski i pożegnaj się z ekranem ładowania!

ŁATWA ROZBUDOWA

Inżynierowie ASUS zadbali również o łatwą możliwość dostępu oraz aktualizacji swoich dysków czy pamięci RAM. Wystarczy w tym celu tylko wykręcić jedną śrubę i zdjąć osłonę zakrywającą te komponenty.

SPECYFIKACJA
FX503
Procesor
Procesor Intel® Core™ i5 7300HQ
System operacyjny
Windows 10 Home - ASUS zaleca system Windows 10 Pro.
Chipset
Intel® HM175 Express Chipset
Pamieć
2 x SO-DIMM socket , do 32 GB SDRAM
Wyświetlacz
15.6" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 60Hz 45% NTSC, Anti-Glare Panel with 178˚ wide-viewing angle display
Grafika
NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB GDDR5 VRAM
NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 VRAM
Magazyn danych
Hard Drives:
1TB 5400RPM SATA HDD
1TB 7200RPM SATA HDD
1TB 5400RPM SSH-8GB
SSD:
128GB/256GB/512GB SATA3 M.2 SSD
Klawiatura
Illuminated Chiclet Keyboard
Czytnik kart
Multi-format (SD/SDHC)
Kamera
Kamera internetowa HD
Połączenie sieciowe
Wi-Fi
Zintegrowana 802.11 AC (2x2)
Interfejsy
1 x wielofunkcyjne gniazdo audio
1 x RJ45 LAN Jack dla LAN
1 x HDMI
3 x USB 3.0 port(s) Type A
Bateria
4 -komorowa 64 Whrs
Zasilacz
Wyjście :
19 V DC, A, 120 W
Plug Type :ø5.5 (mm)
19 V DC, A, 180 W
Wymiary
384 x 262 x 24 mm (szer. x gł. x wys.)
Waga
2.5 kg
*Specyfikacja może się różnić od podanej na stronie.

GDZIE KUPISZ

KOMPUTRONIK
MediaExpert
MediaMarkt
RTVEUROAGD
Saturn
X-KOM
Gdzie kupisz

GDZIE KUPISZ

KOMPUTRONIK MediaExpert MediaMarkt RTVEUROAGD Saturn X-KOM